مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
الفبای زناشویی
1399/09/01 13:01

ملکه قصر کوچک خود باشید- تمرینات ملکه

 

هر خانمی که ازدواج کرده و ازدواج موفق دارد، حتماً کهن الگوی هرا را داراست. هرا در رابطه طولانی می‌ماند و عاشق تعهد و ازدواج است. هرا ملکه است. هرا بانو است. در مورد هرا بدگویی می‌کنند. می گویند: هرا حسود است. هرا آویزان شوهر است. هرا کینه توز است. هرا شوهرش را بدبخت می‌کند، چون او را فقط برای خودش می‌خواهد!

 

خدای من! این حرفها کدام است؟ هرا متعهد است و انتظار دارد همسرش هم به او متعهد باشد. البته که از نظر یک آقای هوسباز، هرا حسود و تملک طلب است چون مرد هوسباز، به یک زن بسنده نمی‌کند و همزمان می‌خواهد با چندین نفر باشد و رابطه طولانی و متعهدانه نمی‌خواهد. پس از هرا متنفر است

 

نمونه امروزی هرا، کیت میدلتون، همسر پرنس ویلیام، ملکه آینده انگلستان است. آیا کیت میدلتون خانمی حسود و کینه توز و آویزان شوهر است که مانع پیشرفت همسر است؟!

 

 

آیا می‌خواهید شما هم ملکه باشید؟ من به شما کمک می‌کنم ملکه شوید، ولی هشدار می‌دهم ملکه شدن فوری نداریم! ملکه شدن زمان می‌برد، انرژی می‌خواهد و حوصله. اگر می‌خواهید ملکه شوید، باید بهای آن را بپردازید. بهای ملکه شدن چیست؟

 

 • وقت گذاشتن
 • انرژی گذاشتن
 • آموزش گرفتن
 • پول خرج کردن

 

برای ملکه شدن باید زمان، انرژی و پول خرج کنید. آیا حاضرید این بها را بپردازید؟ اگر حاضرید بفرمایید این راه ملکه شدن برای یک خانم متأهل است:

 

 

 

لینک دانلود پی دی اف راه ملکه شدن

 

توضیح جامع این برنامه 60 هفته‌ای:

 

یک تقویم دیواری تهیه کنید و به دیوار نصب کنید. دقیقاً هفته‌ها را مطابق دستورالعمل روی تقویم علامت بزنید. اگر نگران فضولی دیگران نگران هستید، می‌توانید با علائم رمز، برنامه را تعیین کنید. حتماً تقویم دیواری را جلوی چشمتان بگذارید تا ببینید دارید چطوری پیشرفت می‌کنید:

 

 

چهار هفته: یک بار تمرین خداحافظ خشم را انجام بدهید + کمد لباس خود را بررسی کنید. آیا لباس‌های مناسبی دارید؟ آیا لازم است با یک استایلیست مشورت کنید؟ دست کم دو دست لباس مناسب تهیه کنید.

 

چهار هفته: برای بار دوم تمرین خداحافظ خشم را انجام بدهید یا پاکسازی روح را انجام بدهید + آیا پوست خوبی دارید؟ آیا لازم است به متخصص پوست مراجعه کنید؟

 

 

چهار هفته: برای بار سوم تمرین خداحافظ خشم را انجام بدهید + آیا آرایش مناسب و ملیحی دارید؟ آیا لازم است خودآرایی را یاد بگیرید؟

 

21 هفته: تمرینات زندگی مثل عسل را انجام بدهید و کتاب الکترونیک زن، مرد، پول را مطالعه کنید.

 

12 هفته: مدیریت زمان را تمرین کنید. برای انجام تمرینات مدیریت زمان لازم است هدفگذاری انجام دهید.

 

12 هفته: تمرینات شادابی پایدار و سحرخیزی را انجام بدهید.

 

3 هفته آخر را صرف گوش دادن و انجام تمرینات اعتماد به نفس در شصت دقیقه کنید. مراقبه عشق، صفای قلب و آرامش را به شما هدیه می‌دهد.

 

پس از این 60 هفته، انجام بهترین سال زندگی را توصیه می‌کنم. یعنی در واقع بهتر است برنامه 72 هفته ای در پیش بگیرید.

 

برای تقویت کیفیت هرا در خود لازم است:

 • مدیریت خشم را بدانید
 • جسارت ورز باشید
 • بتوانید در مورد احساسات و نیازهای خود حرف بزنید
 • شوهرداری موفق (همسرداری موفق) را بدانید
 • کدبانوگری بدانید و بتوانید خانه خود را به محل آرامش و آسایش تبدیل کنید. حتی اگر کارگر دارید، باز هم باید کدبانو باشید تا بتوانید امور منزل را سر و سامان بدهید
 • برای زندگی‌تان هدف داشته باشید
 • مدیریت زمان را بلد باشید تا بتوانید زندگی خود را بخوبی اداره کنید و فرصت کافی برای استراحت و تفریح داشته باشید
 • اعتماد به نفس و آرامش قلب داشته باشید.

 

 

شما می‌توانید از هر مربی که صلاح می دانید این مطالب را بیاموزید و یا هر محصول آموزشی که مایل هستید، انتخاب کنید. من در اینجا محصولات آموزشی خود را معرفی کردم، ولی بدانید هدف شما باید بالا بردن کیفیت هرا و آموختن شوهرداری موفق (همسرداری موفق) باشد، حالا از هر راهی که خودتان صلاح می دانید چون شما تصمیم گیرنده هستید.

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه