زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.

مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1398/04/05 11:00

تولد گیس گلابتون - 1398

جشن تولد گیس گلابتون – خرداد 1398

از وقتی ازدواج کردم جشن تولد نداشتم. خودم می‌گفتم نمیخوام. مهمانی نمیخوام. رستوران نمیخوام. به همین دلیل پدر و پسر یک کیک تولد برایم می‌گرفتند و به همراه هدیه‌ها تحویلم می‌دادند. حتی حوصله نمی‌کردم لباس خانه‌ام را عوض کنم. عکس‌هایی با لباس خانه و موی شانه نزده در کنار کیک تولد انداخته می‌شد. بهترین جشن تولدی که در دوران متأهلی داشته‌ام، روزی بود که برای سوارکاریرفتیم.

امسال زیاد حال و حوصله ندارم. اخبار پرتشنج کشور باعث شده خلق‌وخویم سرجایش نباشد. به همین دلیل دارم به همه روش‌های شادی متوسل می‌شوم تا روحیه‌ام را بالا نگه دارم. یکی از راههای بالا بردن روحیه، مهمانی گرفتن است، یکی دیگر از راههای بالا بردن روحیه، گرامی داشتن روزهای خاص است. از اول خرداد اعلام کردم جشن تولد می‌خواهم. مهمانی می‌خواهم. کیک تولد درجه‌یک می‌خواهم. جشن و شادی می‌خواهم. به آقای شوشو گفتم:

  • وقتی میگم مهمانی میخوام، منظورم این نیست که یک هفته بپزم و بشورم ها. میخوام مثل یک مهمان عزیز در مهمانی شرکت کنم.
  • باشه. چند تا مهمان داری؟
  • فقط سه تا. مامان و بابا و خواهرم

اول می‌خواستیم مهمان‌ها را به خانه خودمان دعوت کنیم، ولی دیدم پروژه «مهمان عزیز» بودن در خانه خودمان قابل‌اجرا نیست. به همین دلیل قرار شد به رستورانی در تهران برویم. پس از صرف غذا، در خانه خواهرم، چای بنوشیم و کیک ببریم.

ساعت یک بعدازظهر دم در رستوران بودیم. رستوران غلغله بود و صف طویلی جلوی آن تشکیل‌شده بود. ما میز رزرو نکرده بودیم. نیم ساعتی دم در ایستادیم تا بالاخره نوبتمان شد. دور میز شش‌نفری نشستیم. آن‌قدر سروصدا و هیاهو بود که صدا به صدا نمی‌رسید. امکان هیچ جور معاشرتی نبود. غذا را سفارش دادیم و تا وقتی غذا از راه برسد، درودیوار را تماشا کردیم. کباب‌ها از راه رسید و بوی خوشش آب دهانمان را راه انداخت. من از طعم کباب لذت بردم، ولی پدر و پسر گفتند کیفیت کباب‌های رستوران افت کرده، هرچند که قیمتش سیر صعودی وحشتناکی داشته است.

غذا را خورده و نخورده، راهی خرید کیک تولد شدیم. مقصدمان یکی از بهترین شیرینی فروشی‌های تهران بود. به خاطر نماز جمعه در ترافیک سنگینی گیر افتادیم. هوا گرم بود و آفتاب سوزان. کولر ماشین روشن بود، ولی از پس حرارت ساعت دو بعدازظهر طولانی‌ترین و آفتابی‌ترین روز سال برنمی‌آمد. احساس می‌کردم دارم زیر نور خورشید آب می‌شوم. بالاخره کیک را خریدم. به خیال خودم رد ولوت چیز کیکی خریدم، متأسفانه کیک خامه‌ای معمولی بود، با مزه بسیار معمولی. بیخودی تا آن سر شهر رفته بودیم.  رد ولوت درست‌وحسابی با پنیر خامه‌ای درست می‌شود و مزه پنیری دارد. از فروشنده پرسیدم ها، ولی او اشتباه راهنمایی کرد.

مادر و خواهرم از ما پذیرایی مفصلی کردند: آب‌میوه، هندوانه طالبی قالب‌زده شده و چای خوش عطر. گفتیم و خندیدیم، خوردیم و چای نوشیدیم. بسیار خوش گذشت. درواقع زحمت مهمانی من گردن مادر و خواهرم افتاد. رویم نمی‌شود سال آینده هم این برنامه را اجرا کنم، ولی خداییش خیلی خوش گذشت. مهمان عزیز بودن هم عالمی داردها! کلی روحیه گرفتم.

همین‌جا از همسرم، پسرم، مادرم، پدرم و خواهرم برای تدارک این روز زیبا تشکر می‌کنم.

از تک‌تک شما دوستان که به روش‌های مختلف تولدم را تبریک گفتید و روزم را ساختید، تشکر می‌کنم.

ممنونم ممنونم و هزار بار ممنونم.

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
Firuze

براتون بهترینها رو آرزو میکنم خانم دکتر عزیزمگل

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارمقلب

پاسخ
atussa

سلام خانم دکتر عزیز
تولدتون خیلی خیلی مبارک باشه. امیدوارم به همه آرزوهای قلب مهربونتون برسید.
راستی تجربه من در سفارش کیک از طریق اپلیکیشن اسنپ فود خیلی خوب بود. توی خونه نشستیم و کیک رو انتخاب کردیم و در عرض نیم ساعت برامون آوردن. از طریق نظرات کاربران دیگر که در همان اسنپ فود می نویسند هم می توانید بهترین شیرینی فروش نزدیک خانه تان را پیدا کنید.

پاسخ
گیس گلابتون

چه عالی! کیک را به در خانه می آورند؟ رای شما آرزوی شادی و پیروزی دارمگل

پاسخ
parvin57

خانم دکتر عزیز سلام و عرض تبریک مرا پذیرا باشید
طبق معمول از خواندن خاطراتتون لذت بردم.
براتون بهترین آرزوها رو دارم.

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. برای شما آرزوی شادی و پیروزی دارمگل

پاسخ
faazi

Happy birthday to the best Gisgolabetoon in the world!

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. برای شما آرزوی شادی و پیروزی دارمگل

پاسخ
najme55

تولدتون با تاخیر مبارک باشه. گاهی اجازه دادن به اطرافیان که محبتی بکنن اونا را خوشحال میکنه بخصوص از طرف افرادی مثل شما که آدمهای مستقلی هستید و اهل تحمیل خودتون نیستید. شاد و شیرین باشیدگل

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارم. شما که شیرین هستید، شیرین قلم، شیرین سخنقلب

پاسخ
nikbin

سلام به خانم دکتر نازنین
تولدتون مبارک. انشااله تولد ۱۲۰ سالگی تون . عمر با عزت و با برکت همراه خوشی و سعادت و عافیت برایتان آرزومندم.گلگلگل

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. سپاس هزار بار سپاسماچ

پاسخ
آزاده ش

تولدتون مبارک خانم دکتر عزیز و مهربانم
شاد و سلامت و پرامید باشیدگل

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارم و شما لطف دارید نازنین

پاسخ
برچسب ها : 
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه