زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1390/08/20 00:00

غر زدن ممنوع!-1


خانم های متاهل

غر زدن و نق زدن به همسرتان را متوقف کنید! راهی تازه برای بیان خواسته ای خود در پیش بگیرید!

چرا ما غر می زنیم و نق می زنیم؟

بیشتر اوقات ما غر می زنیم و نق می زنیم چون از خودمان راضی نیستیم و خودمان را دوست نداریم. ما انباشته از احساسات منفی و خشم هستیم و چون راه مناسبی برای برونریزی بلد نیستیم، نق می زنیم و غر می زنیم. ما خسته هستیم. ما دلزده و کسل هستیم. ما آرزوهای خود را در سینه خفه کرده ایم. پس غر می زنیم و نق می زنیم. چه کسی نزدیک تر از همسرمان برای خالی کردن دق لی ها؟ چه کسی دم دست تر از همسرمان برای مقصر اعلام کردن و بار مسئولیت را از دوش خود برداشتن؟

همواره به خاطر داشته باشید که شما مسئول زندگی خود و خوشبختی خود هستید. اگر شما برای خوشبختی و شادی خود قدمی برنمی دارید، چرا دیگری باید این کار را برای شما انجام دهد؟ مسئولیت شادی و خوشبختی خود را به تمامی بر عهده بگیرید.

پس اگر از زندگی زناشویی خود ناراضی هستید، اول مطمئن شوید، چرخ زندگی تان از همه جهات دیگر رشد کرده باشد و وظیفه خود را در قبال خودتان انجام داده باشید.

همسر شما اگر دیو و دد هم باشد، نمی تواند خوشبختی شما را بدزدد. مگر این که شما به او اجازه بدهید. بدرفتاری همسر دو علت دارد. یا ما با نق زدن و غر زدن او را وادار به بداخلاقی کرده ایم یا او آدمی مریض و نیمه دیوانه است. اگر رفتار بد ما او را کسل و خشمگین می کند، با تغییر رفتار ما، او نیز خوش رفتار و محترم می شود. اگر همسرتان مریض و دیوانه است، او را ترک کنید! چرا کنار مردی مانده اید که سادیست دارد و بیمار است؟ یاد بگیرید خودتان را دوست بدارید و به خود احترام بگذارید و اجازه ندهید هیچ کس شادی شما را بدزدد و شما را تحقیر کند. از نظر مالی مستقل شوید و بروید دنبال زندگی خود.

ادامه دارد...

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
پرتقال تامسون

غر زدن بد ترین روش برای برخورد با جنس مذکره.اینو از من واقعا بشنوید.به جاش بهترین راه برای برخورد با جنس مذکر قربون و صدقه رفتن هست :)))

پاسخ
ترنم

کاشکی کمی هم به بخش قصه ها لطف داشتند این خوانندگان عزیز. ادم وسوسه میشه یک قصه جدید جور کند تا از این رکود دربیاید!

پاسخ
ریحانه

والا قصه زیاد داریم. اما شاید چون شیرین نیستن و به دلمون ننشسته اند دوستشون نداریم. امیدوارم هر کسی ازدواج میکنه با شادی ازدواج کنه و با همون کسی که دلش میخواد.

پاسخ
soheilla

سلام جناب پرتقال تامسون قربون صدقه رفتن هم واسه خودش حد داره ها. بیش از اندازه ش یه کم شما مردهارو لوس میکنه.مگه نه؟

پاسخ
آرزو

سلام...اره واقعا غر زدن باعث میشه یه لحظه ادم از خودش متنفر بشه..مامان من مدام در حال غر زدن و شکایت کردن و ضایع کردن پدرم هست...و انگار مثل یک مریضی هست که نمیتونه کنارش بزاره...و تمام سعی من و خواهرم اینه که مثل مامانمون نباشیم..چقدر سخته که مامان ادم که باید الگو باشه ......

پاسخ
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه