زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1390/08/20 00:00

غر زدن ممنوع!-2

اگر به خاطر فرزندان تان دارید می سوزید و می سازید و همسر دیوانه و بدرفتار خود را ترک نمی کنید، پس هدف برتر و رسالت خود را سرپرستی و مراقبت از فرزندان خود می دانید و حاضر هستید هر فداکاری ای انجام دهید ولی کنار فرزندان خود باشید. اگر چنین رسالتی را دارید، از بودن در کنار فرزندان خود احساس شادمانی و سرور کنید و هیچ چیز حتی خیانت شوهر یا داشتن هوو یا بداخلاقی یا خست شوهر هم نباید شما را از انجام رسالت تان دلسرد کند. ا
گر رسالت شما ماندن در کنار فرزندان تان باشد حتی در زندان و غل و زنجیر هم از ماندن در کنار آنها شاد هستید و از بوییدن عطر تن آنها تجدید قوا می کنید.  به شوهرتان به چشم زندانبان نگاه کنید و به زندگی خود به چشم یک زندان اجباری و شما به خاطر مراقبت از فرزندان عزیز خود، تن به خواری و ذلت می دهید. اگر مردی بیمار و دیوانه است، پس فرزندان شما نیاز به حضور شما دارند و شما به عنوان یک مادر فداکار، پیه هر چیزی را به تن مالیده اید.

درست یا غلط، این تصمیم شماست. پس مثل یک شیرزن بر سر تصمیم خود بمانید و از گلهای زندگی خود مراقبت کنید یا راهی برای خروج ازاین جهنم پیدا کنید.
من از قوانین ایران حمایت نمی کنم. در حال حاضر کاری هم برای تغییر آن از دستم برنمی آید. حقوقدان و یا وکیل نیستم. فقط دارم می گویم  در احساس قربانی بود ن و حساس بدبختی گیر نیفتید. زندگی فرصت کوتاهی است که در اختیار ما گذاشته شده است. قدر آن را بدانیم و از هر لحظه آن برای شادی خود و خدمت به دیگران استفاده کنیم. اگر تصمیم خود را درست می دانید، محکم بر سر آن بایستید یا بجنگید و فرار کنید. ولی نقش قربانی را بازی نکنید.
دختر خانمهای مجرد، شما نمی توانید در مورد زنانی که در چنین برزخی گیر افتاده اند، نظر بدهید. آنها شیرزنانی فداکار هستند.

ولی بیشتر اوقات همسر ما آدم خوبی است. ما او را دوست داریم. ماندن و زندگی کردن کنار او را بر هر چیزی ترجیح می دهیم. وقتی فهرستی از صفات مثبت او تهیه می کنیم، تصدیق می کنیم که او آنقدرها هم بد نیست. در چنین حالتی راهنمایی های من می تواند به شما کمک کند.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
ایلا

راستش گیس گلابتون جان شاید اینجا جای مناسبی برای گفتنش نباشد ولی راستش از شنیدن خبر ازدواج گولو ذوق زده شده ام نمیدانم چرا اینقدر خوشحالم ! برای گولو و همه دختران خوب سرزمینم آروزی خوشبختی دارم مبارکش باشه

پاسخ
گیس گلابتون

ایلا جون، من هم از شنیدن خبر ازدواج گولو خوشحالم. فردا می نویسم:)

پاسخ
مینا گلی

درست است. احساس قربانی بودن خیلی تخریب کننده است

پاسخ
الهام

من از نوشته های شما استفاده کردم و درست میگین که اگه کسی به خاطر بچش باشه به هر خفتی زندگی میکنه اما اشکال اینجاست که یه وقتا ادم نمیدونه که ایا واقعا به خاطر بچه داره هر چیزیو تحمل میکنه یا ترس از ایندشه ؟

پاسخ
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه