زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1390/08/20 00:00

چرا غر زدن بیفایده است؟-4

مرد نمی گوید: "ببین! من می خواهم در رابطه مان تنبل و بی خاصیت باشم. هیچ کاری نکنم و هیچ تلاشی نکنم، ولی می خواهم تو برایم غذاهای خوشمزه بپزی و خانه را تمیز کنی و لباسهای تمیز در اختیارم بگذاری و هر وقت خواستم آغوش گرمت برای من باز باشد." ولی او تنبلی می کند. شما هم غر می زنید و تمام نیازهای او را مثل یک مادر برآورده می کنید. او نیازی به تلاش برای رومانتیک بودن و نوازش روح شما نمی بیند. زیرا به غلط تصور می کند حضور جسمانی او در خانه برای زن کافی است و زن راضی و خوشحال است. فقط غر می زند. خب همه زنها غر می زنند دیگر!  مرد می گوید: "دیگر چی از جان من می خواهی؟! من که اینجا هستم!" و زن به اشتباه منتظر است. او منتظر توجه بیشتر، اهمیت دادن بیشتر و تلاش بیشتر از سوی مرد است. ولی بهر حال منتظر است.

آیا زنها ابله هستند که به چنین معامله ای تن می دهند؟ خیر! آنها ابله نیستند، ولی اکثر زنها هر روز به این معامله ناعادلانه و غیرعاقلانه  مشغول هستند.

غر زدن زن به مرد نشان می دهد که زن به او چشم دوخته است. پس با خیال راحت به چرت زدن روی کاناپه ادامه می دهد! چون خیالش راحت است.

تا وقتی شما خانمها با شوهر خود جوری رفتار می کنید که گویا او طفل است، او هم مثل یک طفل سه ساله رفتار می کند. شما باید روش خود را تغییر دهید.

 ادامه دارد...


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
سارا

سلام مطالبتون خيلي مفيد هستند خيلي سپاسگذارم دوست عزيزم ميتوانيد راه حل اين مسئله را نيز براي ما شرح بدهيد ممنون و خسته نباشيد.

پاسخ
آیسان*

خدا نگهدارت باشه گیس گلابتون عزیززززم.
خوب و سلامت و شاد باشی.
منتظر مطالب مفید و خوبت می مونم.

پاسخ
سبا

سلام پس باید چیکار کنیم؟

پاسخ
دخترک پاییز

گیس گلابتونم، گفتی یک هفته نیستی و این نبودنت و سوت و کور بودن اینجا کاملاً محسوسه... رفتم به وبلاگت... برای مرور بعضی پستهات... چقدر با هر پستت خاطره داشتم... یادش بخیر... تا رسیدم به این پست و یادم افتاد چقدر دلتنگ پستهای اینچنینی ات هستم. پستهایی که در وبسایتت نیستند و خب شاید با توجه به هدفت، جاشون هم نباشه... کاش هرازگاهی در وبلاگت باز هم اینطوری مینوشتی. میبوسمت.

http://gisgolabetoon.blogfa.com/post-58.aspx

پاسخ
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه