مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

دوره رایگان آموزشی ویژه خانمهای مجرد

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
چگونه شوهر دلخواه خود را پیدا کنید؟
1394/12/02 13:38

خانم‌های مجرد! چگونه برای سال نو آماده شوید؟

عید دارد نزدیک می‌شود. معمولاً نزدیک عید همه از زیبایی بهار، فرخنده بودن عید نوروز و لزوم دل تکانی و خانه تکانی صبحت می‌کنند، ولی من خیال دارم در مورد استرس دوران تعطیلات عید بنویسم. بله! تعطیلات عید استرس فراوانی را به شما وارد می‌کند. اگر این فشار و استرس بخوبی مدیریت نشود، جسم و روح شما صدمه می‌بیند.

 

معمولا خانم‌های مجرد در دوران تعطیلات عید تحت فشار و استرس قرار می‌گیرند. شما خانم‌های مجرد در طول سال بخوبی توانسته‌اید خود را از چشم ایرادگیر بعضی افراد فامیل دور نگه دارید، ولی در هنگام تعطیلات عید، دیگر راه فراری وجود ندارد. خاله خانباجی های خانواده برایتان پشت چشم نازک می‌کنند و می گویند:

 • هنوز خبری نیست؟ هنوز ازدواج نکردی؟

   

  و این جمله انگار خنجر در قلب آدم فرو می‌کند. من بخوبی این احساس دردناک را می‌شناسم، زیرا خودم خیلی دیر ازدواج کردم. به مدتی بسیار طولانی هر عید نوروز افسرده و مضطرب می‌شدم. من در طول سال به ندرت به مجرد بودنم فکر می‌کردم، ولی روز تولدم و عید نوروز نمی‌توانستم جلوی خودم را بگیرم. در این دو روز که به ظاهر دو روز عالی سال هستند، مرتب از خودم می‌پرسیدم: چرا من هنوز ازدواج نکرده‌ام؟ آیا عیب و اشکالی دارم؟

   

  شیوه من برای شانه خالی کردن از پاسخ دادن به سؤال دردناک هنوز ازدواج نکردی؟ این بود که تمام تعطیلات دو هفته‌ای عید را کشیک می‌ایستادم. هر درمانگاه و بیمارستانی که در طول تعطیلات عید به پزشک نیاز داشت، می‌دانست می‌تواند روی کمک من حساب کند.

   

  ولی این روش خوب نبود. باعث می‌شد یک سال دیگر هم بگذرد و من در طول سال به ازدواج فکر نکنم و یکمرتبه ببینم دوباره نوروز از راه رسیده  و هنوز مجرد هستم. ای داد بیداد! باز هم باید دنبال کشیک بیمارستان می‌گشتم.

   

  بیایید این استرس و فشار را به موهبت و نعمت تبدیل کنید. اجازه ندهید کسی افسردگی و اضطراب را به شما تحمیل کند و از طرفی شانس ازدواج خود را بالا ببرید. چگونه؟

   

  سؤال خوبی است.

  امسال عید خبری از فرار نیست. امسال عید قرار است خود را به همه افراد فامیل نشان بدهید. به همین دلیل از حالا به فکر مراقبت از پوست و موی خود باشید. اگر اضافه وزن دارید، وقت خوبی است که کالری مصرفی خود را کاهش بدهید و روزی پانزده دقیقه پیاده روی کنید. پوست و موی شاداب و اندام موزون چیزی است که خیلی به کار شما می‌آید. لازم  نیست به یکی از تصاویر روی جلد مجله تبدیل شوید. به شما قول می‌دهم آن تصاویر به کمک فتوشاپ آنقدر خیره کننده شده است. فقط قدری به سلامت، پوست، مو و اندام خود رسیدگی کنید. اگر فقط یکی دو درجه بهتر از حالا باشید، کفایت می‌کند. البته شما همین الان هم عالی هستید، فقط برای مبارزه با افسردگی و اضطراب عید می‌خواهید خود را آماده‌تر کنید.

   

  یک دست لباس مناسب برای خودتان تهیه کنید. لباسی که رنگ آن پوست صورتتان را شفاف‌تر و زیباتر نشان بدهند. رنگ سیاه، قهوه‌ای و سرمه‌ای ممنوع! طرح لباس به شکلی باشد که عیب‌های هیکل شما را بپوشاند. هیچکس کامل نیست. یکی زیادی بلند است، یکی زیادی کوتاه، یکی شکم برآمده‌ای دارد و دیگر پاهای تپلی دارد. اگر درست لباس بپوشید می‌توانید عیب‌های اندام خود را بپوشانید و زیباتر به نظر بیایید.

   

  پوست سالم + موی سالم + اندام مناسب + لباس زیبا یعنی یک خانم زیبا. وقتی خانمی زیبا باشد، اعتماد به نفس بیشتری دارد. همه خانم‌ها می‌توانند زیبا باشند. اگر خانمی زیبا نیست یا تنبل است و یا افسرده، شما هیچ کدام از این دو نیستید. خداوند زن را مثل گل آفریده و همه گلها زیبا هستند. قدری رسیدگی به پوست، مو، اندام و لباس، شما را زیبای زیبای زیبا می‌سازند.

   

  امسال حبس کردن خود در خانه و یا مثل من زندانی کردن خود در محل کار، ممنوع! از همه مهمانی‌های فامیلی و دید و بازدیدها با روی خوش استقبال کنید. لبخندی زیبا روی صورتتان بگذارید و به سراغ همه فامیل بروید. با لبخند و محبت و با آغوشی باز از آنها استقبال نمایید. به محضی که آنها را دیدید، ازشان تعریف کنید. هر آدمی چیزی برای تحسین شدن دارد. یکی لباس زیبایی پوشیده، دیگری وزن کم کرده، آن یکی تازگی صاحب بچه شده، شاید هم مبلمان خانه‌اش را عوض کرده است. با دست و دلبازی از مردم تعریف نمایید.

   

  حتم دارم می گویید: من از بعضی افراد فامیلم دوری می‌کنم زیرا برای مجرد بودنم به من زخم زبان می‌زنند. چطور با این مسئله روبروی شوم؟

   

  سؤال خوبی است. چگونه آدم‌های بدزبان را سر جای خود بنشانید؟

   

  یک) یادتان باشد بیشتر اوقات این افراد، آدم‌های مشکل دار و بیمار هستند. آن‌ها از عقده حقارت رنج می‌برند و به شما حسودی می‌کنند. یا حالشان بد است و می‌خواهند حال همه را بگیرند، چون طاقت خوشی دیگران را ندارند. یا احساس ناامنی می‌کنند و فکر می‌کنند اگر از شما انتقاد کنند، شما دستپاچه و ناراحت می‌شوید و فرصت نمی‌کنید به آنها حمله کنید. وقتی کسی از شما سوالی می‌پرسد تا حال شما را بگیرد، در حالیکه لبخند می‌زنید، به این سه مورد فکر کنید. احتمالاً لبخندتان گشادتر می‌شود. بیشتر اوقات موضوع شما نیستید، بلکه موضوع خود آنها هستند و درون ضعیف و کثیفشان.

   

  دو) وقتی سوالی نامناسبی از ما پرسیده می‌شود و ما برافروخته می‌شویم، شاید ته دلمان خودمان هم به آن موضوع باور داشته باشیم. پس وقتی از سوالی ناراحت می‌شوید، ضمن لبخند زدن از خود بپرسید، این تیر الان به کجای من خورد؟ برای مثال وقتی من مجرد بودم و کسی با دلسوزی ظاهری از من می‌پرسید: هنوز مجرد هستی؟ دلم می‌ریخت، زیرا تصور می‌کردم عیب و اشکالی دارم که مجرد مانده‌ام. وقتی یک جمله شما را بهم می‌ریزد، نشان می‌دهد شما احساس می‌کنید زیر پایتان سفت نیست. نقطه ضعف خود را شناسایی نمایید.

   

  سه)  معمولاً این سؤالات خانم‌های مجرد را اذیت می‌کند:

 • چرا ازدواج نکردی؟
 • هنوز مجردی؟
 • چرا اینقدر سختگیر هستی و ازدواج نمی‌کنی؟

   

  وقتی با این سؤالات روبرو می‌شوید، لبخند بزنید. تشکر کنید که به شما توجه دارند و سپس بگویید:

 • من هم دلم می‌خواهد ازدواج کنم. شما یک آقای محترم و خوب سراغ دارید؟ برام دستی بالا بزنید دیگر!

 

بعد پیشنهادات آن‌ها را بشنوید. ممکن است پیشنهاد خوبی باشد. ممکن است پیشنهاد بدی باشد. مهم نیست. شما با لبخند گوش کنید و تشکر کنید.

 

سپس موضوع صحبت را عوض کنید. در مورد آن‌ها سؤال کنید. یادتان باشد مقابله به مثل نکنید و در مورد چیزی که آنها نقطه ضعف دارند، چیزی نپرسید. بلکه در مورد مطلبی که مورد علاقه‌شان است، سؤال کنید. با مردم خوب تا کنید. مردمداری یکی از مواردی است که شما را به ازدواج نزدیک‌تر می‌کند.

 

چهار) لازم نیست مدت طولانی در کنار آدمهای منفی باف باقی بمانید. بعضی آدمها مثل خون آشام هستند. تا وقتی تمام احساسات خوب را از وجود شما بیرون نکشند، ول کن معامله نیستند. بنابراین توقفی کوتاه داشته باشید. در بهترین شرایط ظاهری و روحی خود ظاهر شوید و پیش از این که از نظر احساسی خالی شوید، خداحافظی کنید و بیرون بیایید. از قبل بهانه خوبی جور کنید تا اگر لازم شد ازش استفاده کنید.

 

مهارت‌های مدیریت خشم اینجا به کمک شما می‌آید. دعوا کردن، شان شما را کم می‌کند. قیافه گرفتن و اخم کردن هم شما را خشک و عصبانی نشان می‌دهد. خودخوری و پرخاشگری هر دو به ضرر شما هستند و تجرد شما را طولانی‌تر می‌کنند.

 

 

نظر شما در مورد این پست چیست؟

شما چه راهکارهایی دارید؟

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

hana2222

سلام گیسو جان.چه موضوع خوبی.خواستم بگم این سوالها فقط برای مجردها نیس.خاله خانباجی ها برای ما متاهل ها هم سوالات ویژه ای دارند مثل هنوز حامله نشدی؟کی میخوای بچه بیاری؟یکی اوردی پس دومی رو کی میاری؟چرا نمیای بری؟(با اینکه می دونن تو کارمندی و هرروز فرصت خاله بازی نداری)چرا عروسی فلانی که اتفاقا" وسط هفته بود نیومدی؟(بابا والله من کارمندم نمیشه که هرروز برا شماها مرخصی بگیرم).جواب همه اینا رو می دونن ها ولی هر مجلسی اینو نگن روزشون شب نمیشه .برا اینا هم راهنمایی کن گلی جون

پاسخ
گیس گلابتون

بله. عرض کردم که چهار تا پست در انتظار شماست. بعدی در مورد خانمهای متاهل است.

پاسخ
sahara57

سلام
راستش من خیلی این استرس رو ندارم، چون معمولا فامیل ما خیلی عادت ندارن بصورت واضح توی کار همدیگه فضولی کنن. در نتیجه تابحال به ندرت کسی از من پرسیده چرا ازدواج نمی کنی.
اما از طرف دیگه این عادت رو هم ندارن که کسی رو برای ازدواج به دیگری معرفی کنن. یعنی حتی مواردی رو بعدها به من گفتن که فلانی درباره تو پرسید ما گفتیم قصد ازدواج نداری یا سخت گیری و به پسر اونا جواب منفی میدیتعجب

بنابراین میخواستم اینجا به دوستای گلم بگم قدر فامیل های فضولتون رو بدونید چون همین آدم ها فضول هستن که هر از گاهی دستشون بخیر میره. از حرفاشون ناراحت نشید و همینطور که خانم دکتر گفت خوب جواب بدید. خیلی وقتها همین سوال چرا ازدواج نمی کنی مقدمه ای هست برای معرفی یه نفر که با جواب اولیه دندان شکن ما کلا منتفی میشه.

پاسخ
آیریس 66

ممنون از شما . عالی بود . منم یه پشنهاد دارم که برای خودم خیلی خوب جواب میده . هر وقت به شرایطی بر می خورم که برام ناخوشاینده . با خودم تکرار می کنم من از این شرایط قوی ترم . ناخود اگاه شاد میشم و احساس قدرت و اعتماد به نفس می کنم . شاد باشید .

پاسخ
گیس گلابتون

بله. حرف زدن مثبت با خود positive self talking یکی از استراتژی های مهم مدیریت خشم است. ممنونم

پاسخ
گیس گلابتون

بله. حرف زدن مثبت با خود positive self talking یکی از استراتژی های مهم مدیریت خشم است. ممنونم

پاسخ
roshana

گیس گلابتون جان فامیل های ما هر سال همین سوالو از تمام دختران مجرد میپرسن و اصلا توجهی ندارن که 17 سالشه یا 37 سال.
من 23 سالمه و دقیقا اینو به یاد دارم که همیشه این سوال مسخره رو ازم میپرسن.خیلی دلم میخواد بهشون بگم اصلا نگاه میکنن ببینن طرف صحبت شون چند سالشه؟بگم به تو چه!مگه فضولی ولی مراعات و خودخوری میکنم.دلم میخواست حاضرجواب و بی ادب بودم تا راحت جوابشونو میدادم.
با اینا چه کنیم وقتی سوالی میکنن که اصلا برای سن مون مناسب نیست یا اولویت زندگی مون ازدواج نیس یا اصلا قصد ازدواج با کسیو داریم ولی فعلا شرایط مون جور نیست و نمیخوایم هم به آدمای فضول بگیم؟

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. به نظر من 23 سالگی سن بسیار خوبی برای ازدواج است. البته تصمیم با شماست و زندگی مال شماست. امیدوارم برای من مثل من تا چهل سالگی صبر نکنید چون پشیمان میشوید.

پاسخ
زیبای من

سلام خانم دکترعزیزم،من که خداروشکر انقدر که این مواقع پرانرژی هستم فکرکنم متاهلهای فامیل بهم حسودی میکنن چشمکخودمم نمیدونم چرا ولی این مواقع خیلی بگو بخند دارم، فقط دررابطه با مو متاسفانه نمیتونم کاری کنم چون به دلیل مشکل تیرو
ئید شدیدا ریزش مو دارم ونمیشه کاریش کرد درمان ندارهناراحت

پاسخ
maryam-x

سلام
جمله ی "کی ازدواج می کنی؟"و "چرا ازدواج نمی کنی؟"به نظر من جملات خوبی هستند.من از شنیدن آنها دلگیر نمی شوم برای اینکه متوجه می شوم مردم باور دارند که شما(یعنی من)دختر شایسته ای هستم و شوهر برای من فراوان است و اگر تا حالا ازدواج نکردم به اراده ی خودم بوده است.برای همین ازم می پرسند کی ازدواج می کنی یعنی چه موقع می خوای اراده کنی که ازدواج کنی.
من بیشتر از این موقعیت ها که یکی از فامیل دخترش تازه شوهر کرده و هر جا می ریم مادر عروس از خوبی دامادشون و اینکه فلان وسیله ی گران قیمت را برای تهیه جهیزیه گرفتیم و تالار عروسی فلان جا گرفتیم و فرداشب خانه ی پدر داماد دعوتیم و...برای مادرم تعریف می کنه بیشتر ناراحت میشم.

پاسخ
en_mahnaz

وای که باز عید شد و ما باید نگاههای بقیه رو تحمل کنیم !!!!!نگران

پاسخ
adele

سلام گیس گلابتون عزیز.باهاتون موافقم که حرفها و نگاههای بعضيا مثل تیر به قلب آدم می شینه .ازتون ممنونم که این پستو گذاشتين .قلب

پاسخ
سمی جون

سلام عزیزم واقعا عالی بود بعداز مدتها اومدم واین پست عالی رو خوندم, راستش منم تصمیم داشتم همین کارو انجام بدم که بعضی از افراد فامیل رو که دوست نداشتم ببینم برم تو اتاق و بیرون نیام و یا سرکار باشم, من هشت ماهی میشه از همسرم که تنها یک ماه عقد بودم جدا شدم, و امسال برام خیلی سخت گذشت, از دیدن همه فرار میکردم, فکر میکردم بعد از بیست وهشت سال که انتخابهایی رو داشتم و جواب رد میدادم این اقا بهترین انتخابم بود, اما بعد از عقدم همه چی عوض شد, نفهمیدم چطور شد که همه چی بهم خورد, از همه خودمو دور کردم,حتی تو عید امسال یه جشن دعوت هستیم تصمیم داشتم نرم, همش ترس این رو دارم که با این اتفاق مورد مناسبی برام پیدا شه, ونگاه بعضی ادما واقعا اذیتم میکنه,

پاسخ
زیبای من

سلام به خانم دکترعزیزم ودوستان گلم،mavyam جونم من کاملا شمارو درک میکنم چون تو فامیل ماهم همین برنامه ها هست ،طرف مرتب ازدامادش وکارهایی که برای دخترش میکنه و......خلاصه فقط فخر میفروشن وبا روح وروان آدم بازی میکنن

پاسخ
maryam-x

این حرفتون که گفتید خانمهای مجرد دو روز در سال (روز تولد و تحویل سال) افسرده و ناراحت می شوندبرای من خیلی جالب بود.خودتون درک کنید من که تولدم دقیقا روز آخر ساله چی می کشم!!!هرچی به آخر اسفند نزدیک میشیم من غمگین تر میشم.انگار اگه سال تحویل بشه فرصت من هم برای زندگی تموم میشه

پاسخ
گیس گلابتون

تولدت مبارک مریمیهورا

پاسخ
نیلا

فقط میخوام بگم که چقدر جز به جز درد دل ما رو میدونی و چقدر عالی راهنمایی میکنی.
دوستت دارم گیس گلابتون جان

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارم
دردآشنا هستم...

پاسخ
entertainment

من پارسال با خوندن اين پست حس خيلي خوبي پيدا كردم و انگار ديدم به عيد و بازديد عوض شد كاملا
با اينكه خواستگار جديدي در عيد برام پيدا نشد اما انگاربا انجام اين تمرينات اعتماد به نفسم در برابر افراد فضول كه فقط بلدن بگن چرا شوهر نكردي ولي حاضر نيستن قدم خيري بردارن ، بالا رفته بود و تصميم دارم امسال دوباره انجامشون بدم

پاسخ
saghar3309

سلام خانم دکتر عزیز و مهربون
سال گذشته این پست خیلی خیلی روی من تاثیر مثبت گذاشت و و هنوز هم اثراتش در من هست وقتی دوباره حرفاتون رو خوندم با خودم فکر کردم ک چه مادرانه ما رو راهنمایی میکنید و چه سخاوتمندانه تجربیاتتون رو به اشتراک میزارید
دوستون دارم زیادگلقلب

پاسخ
گیس گلابتون

من هم شما را دوست دارمقلب

پاسخ
narsius

سلام بر گیس گلابتون عزیز
من سال گذشته هم این پستتون رو خوندم ولی متاسفانه هنوز هم از زیر این سوال در میرم یا اگه کسی بپرسه بی نهایت اون خنجره اثر میکنه، چون من دختریم که در سنین پایین همیشه برای مجردای فامیل که سنشون بالا بود دعا میکردمو حتی یادمه زیر اون اولین پست ثبت آرزوهای شما تو وبلاگ اسمشونو نوشتم و اتفاقا الان بیشترشون عروس شدن،و حالا خیلی ناراحتم ک چرا من که اینقد انرژی مثبت دعاهامو نثار کردم الان اینجوری باید دلم بشکنه، کم و بیش با این سوال مواجهم مخصوصا یکی از بستگان نزدیک ما هر وقت من و میبینه میگه انشاالله عروسیت و پشت بندش دقیقا این جمله رو میگه" نگران نباش خودش اتفاق میفته" و اینجوریه که این جمله آخری حال من و دگرگون میکنه، مامانم میگن اگه ایندفعه گفت بگو نه من نگران نیستم و ...ولی واقعا حاضر جواب بودن برام سخته نمیتونم کسی و ناراحت کنم با درشتی کردن،متاسفانه گیسو جان برای من خیلی سخته که بگم شما مورد خوبی داری که به من پیشنهاد کنی واقعا نه روم میشه و نه خیلی با گفتنش احساس خوبی دارم اما روی اون بخش لبخند عمیق و رسیدگی به ظاهر اخیرا خیلی خوب تونستم رو خودم کار کنم بازم تشکر که اینقد خوب احساس مارو درک میکنید و تجربیات ارزشمندتون را به اشتراک میذارین

پاسخ
گیس گلابتون

تمرین کنید دوست گرامی. تمرین کنید. انگار دارید تاتر بازی می کنید. شما و این فرد بی ادب هر سال دارید یک تاتر تکراری و بیمزه را تکرار می کنید. حالا تصمیم بگیرید شما نمایشنامه نویس باشید. نمایش مورد علاقه تان را بنویسید و تمرین کنید. تمام این مطالب در سلام آرامش خداحافظ خشم آموزش داده شده است. من راستی راستی نمی فهمم چرا ما حاضریم سال ها از خشم و ناراحتی به خودمان بپیچیم ولی مدیریت خشم را یاد نگیریم؟ آن هم وقتی منبعی مفید و کارآمد وجود دارد؟

پاسخ
نیلوفر22

یکی از بدترین استرس های زندگی من در ده سال اخیر رسیدن نوروز بوده،معمولا هم از اتاقم بیرون نمیام ولی امسال سعی می کنم به توصیه شما عمل کنم.بیچاره مادرم هم به خاطر من در عذابه از رفتن به هر مهمونی واهمه داره که در مورد من سوال جوابش میکنند .خدا نصیب نکنه فامیل خاله زنک رو که زندگی رو به کامت زهر میکنند

پاسخ
طوطیا

سلام گیسو جانقلب.خنداه ام گرفت تازه دیروز داشتم به خودم میگفتم وای باز سال تموم شده امسال عید چه کار کنمگریه.اخه من شرایطم یه جورایی فرق میکنه سه تا خواهر بزرگ و کوچیک تر از من اذدواج کردن .روز یا شب اول عید میان خونه ما با خواهرزاده هام.خیلی خجالت میکشم بدتر از همه یه خواهرکوچیکم نامزده شوهرشون سیزده روز عید اینجان بعد عید هم عروسی میکننناراحت.هیچ جایی نمیتونم ظاهر شم .35 سالم هست .همه میگن تو به این خوشگلی با اندام زیبا.تا الان فقط در جوابشون لبخند میزدم.فقط خداروشکر میکنم که سالم هستم و زیبا و به هرکی سنم میگم باورشون نمیشه از غریبه تا همکار...پیشنهادت گیسو جان خیلی برام جالب بود.امسال اجرا میکنمقلب

پاسخ
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Top 5 Tips For Designer Handbag Care Handbags are fashion accessories that women cannot do without. Anytime a woman goes out, she almost always carries a handbag or purse the woman's to carry personal items she need like makeup, credit cards, cash, cellular phones, different items. Women always locate it fun to fit their handbags with the outfits potentially they are wearing. A number of handbag styles to select from which makes shopping for handbags a truly fun and exciting experience. A woman should have at least three handbag styles to complement them her outfits and here're the three best handbag styles every single woman should have. Tote: A tote is often a stylish good reputation a carry-all bag, in order to mention be wrongly identified as a cloth shopping designer handbag. Totes are recognized for transporting larger items that would not ordinarily fit best suited handbag, regarding gym clothes, yoga mats, tennis shoes, newspapers, magazines, and pad-type electronic equipments. Totes also are actually excellent travel items since a good deal can be sandwiched in just. A Clutch handbag is really a small, rectangular evening bag that comes without a handle. If people use carried in your hands and is small, providing room as well as the a woman's small personal items. Women would only carry makeup and other little things in the clutch handbag which can either be casual or chic in kind. These handbags are meant in order to use during formal functions as well as in the days or weeks. They are very convenient to carry because in addition to size additionally come regarding elegant blueprints. Secondly, since handbags include many categories, you ought to choose one that a majority of fits you. The categories of handbags that may get choose are clutch, hobo, tote, wristlet, satchel and shoulder tote. Also, you have to that the handbag you decide can accommodate your should receive. Contact the handbag's manufacturer directly to make sure that specific functions. For example, when the handbag looks appealing, however many details are questionable, such as the color, the manufacturer will give you the chance to confirm if they ever released a handbag of that style. It is actually important to try to to your research on what the handbag you have opted should be similar to. If you have any nearby boutique or department store that carries the handbag you want, you should really be visiting of which. Take along a checklist. even perhaps print out the photos throughout the eBay listing to tote around. If you're plus-sized, go plus-sized as well. Forget cute and diminutive. You are not this proportions-wise; why when your handbag be otherwise? A limited tote, even though it's the loveliest designer handbag to ever grace a catalogue, will only make seem like a truck. Work with your size and work with your bag by going for totes which wider than the regular hobo bag. It's also a choice to get bags with short or medium-length ties. On the online market place you get to see regarding designs too as combinations which include the latest any way you like trends. Acquire to compare the products too before ordering. For happen opt for to buy more than one handbag, almost certainly that may never get a gigantic discount from a wholesaler besides free shipping too. personal handbag, fake designer, fashion handbags, lighter handbag
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet