مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

دوره رایگان آموزشی ویژه خانمهای مجرد

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
چگونه شوهر دلخواه خود را پیدا کنید؟
1397/08/26 10:46

آیا بستن بخت واقعیت دارد؟

من خانم مجرد 37 ساله‌ای هستم که خیلی دوست دارم ازدواج کنم. ولی هیچ خبری از ازدواج نیست و من نگران و افسرده هستم. به من گفته‌اند بختم بسته شده است. می‌خواهم بدانم آیا این مطلب می‌تواند صحیح باشد؟

 

درصد کمی از خانم‌ها براستی نمی‌خواهند ازدواج کنند و تصمیم دارند تا پایان عمر مجرد بمانند، ولی بیشتر خانم‌ها دوست دارند ازدواج کنند. اگر شما دوست دارید ازدواج کنید و تشکیل خانواده بدهید، این حق شماست که ازدواج موفقی داشته باشید. به شرط این که توجه داشته باشید، ازدواج فقط بخشی از زندگی است و همه آن نیست. برای شاد بودن و احساس خوشبختی لازم نیست حتماً متأهل باشید. بعلاوه تا وقتی مضطرب و افسرده باشید، شوهر نخواهید کرد! چون هیچ مردی نمی‌خواهد یک زن داغان و مستأصل را به زندگی خود اضافه کند. مگه بیکاره که دردسرهای یک افسرده مضطرب را به دردسرهایش اضافه کنه؟!

 

بنابراین دوست عزیز و دوست داشتنی، اگر براستی می‌خواهید ازدواج کنید و ازدواج خوبی هم داشته باشید، اول باید اضطراب و افسردگی را دور بریزید. وقتی شاداب و سرحال شدید و از زندگی فعلی خود رضایت داشتید، آن موقع خواستگارهای خوب به سراغ شما خواهند آمد. شما معتقد هستید اگر ازدواج کنید، اضطراب و افسردگی از زندگی شما خارج خواهد شد، ولی این موضوع واقعیت ندارد. ازدواج، کلی مسئولیت و دردسر دارد. یک تا سه سال اول ازدواج، بسیار دشوار است و شما قبل از ازدواج باید برای مسئولیت‌ها و تغییرات پس از ازدواج آماده باشید. اگر الان که مجرد هستید مضطرب و افسرده‌اید، پس از ازدواج وضعیت روحی شما بدتر خواهد شد.

 

پیشنهاد می‌کنم محصول آموزشی فوق سری – از آشنایی تا سر سفره عقد را گوش کنید. فوق سری 20 ساعت آموزش برای خانم‌های مجرد دارد: چرا مجرد مانده‌اند؟ چگونه برای متأهل شدن آماده شوند؟ چگونه مرد مناسبی را جذب کنند؟ چگونه رابطه صمیمانه و سالمی با او برقرار کنند؟ چگونه آشنایی خود را به ازدواج تبدیل کنند؟

 

جذب جنس مخالف، برقراری رابطه سالم با او، پیدا کردن همسر مناسب و ازدواج کردن، همگی مهارت‌های زندگی هستند و هر خانمی که دوست دارد ازدواج کند، باید این مهارت‌ها را بیاموزد. در بخشی از فوق سری گفته‌ام که اگر لازم است به روانشناس و روانپزشک مراجعه و مدتی داروی ضد اضطراب یا ضد افسردگی مصرف کنید. برای جذب همسر دلخواهتان شما باید از نظر روحی سلامت باشید. با افسردگی و اضطراب نمی‌توانید ازدواج کنید.

 

برگردیم به سؤال شما: آیا بستن بخت واقعیت دارد؟

خانم‌هایی که دوست دارند ازدواج کنند، معمولاً انتظار دارند تا سن خاصی متأهل شوند. بعضی‌ها انتظار دارند تا 25 سالگی متأهل شوند، بعضی دیگر 30 سالگی را مناسب می‌دانند و دسته‌ای 35 سالگی. اگر خانم‌ها در سن مورد نظرشان ازدواج نکنند، دچار نگرانی و اضطراب می‌شوند و در ایران معمولاً اولین اقدام، مراجعه به فالگیر یا دعانویس است.

 

فالگیرها به شما می گویند خواستگار خوبی در راه است و تا چند وعده دیگر، مثلاً چهار وعده دیگر از راه می‌رسد. این چهار وعده ممکن است چهار روز دیگر باشد، چهار هفته دیگر، چهار ماه دیگر و یا چهار سال دیگر. فالگیرها هرگز به شما نمی‌گویند: خانم جان! شما اصلاً ازدواج نخواهید کرد! بی خیال ازدواج شوید! بروید و دست سر من بردارید!

 

دعانویس‌ها وقتی می‌بینند شما از تجرد خود نگران هستید، می گویند یکی بخت شما را بسته است. برای باز شدن بختتان باید چندین رکعت نماز بخوانید، شمع‌هایی را به روش‌های پیچیده بسوزانید، دعا و طلسمی را به گردن خود ببندید و مبلغ مشخصی پول به دعانویس بپردازید تا بخت شما را باز کند.

 

دوستان... من به ماورالطبیعه معتقد هستم. من معتقدم اجنه و جادو و سحر وجود دارد، ولی به مقوله «بستن بخت با سحر و جادو» اعتقادی ندارم. آیا واقعاً برای اجنه مهم است من ازدواج کنم یا نه؟! آیا یکی از آشنایان ما آنقدر پلید و بدطینت است که حاضر است با جنبل و جادو جلوی ازدواج ما را بگیرد و برای خود عذاب اخروی بخرد؟ پاسخ این دو سؤال را نمی‌دانم، ولی می دانم ما رفتارهایی داریم که باعث می‌شود ازدواج ما به تأخیر بیفتد و خودمان ابداً از آنها خبر نداریم!

 

  • ممکن است طرز لباس پوشیدن و آرایش کردن ما اشتباه باشد.
  • ممکن است طرز رفتار ما با آقایان اشتباه باشد، بی آنکه خبر داشته باشیم به آقایان توهین کنیم، حالشان را بگیریم، نه تنها جذاب نباشیم، بلکه دافعه وحشتناکی برای آقایان داشته باشیم.
  • ممکن است طرز رفتار ما در طول دوره آشنایی اشتباه باشد. با آقایی آشنا شویم، ولی بلد نباشیم رابطه را خوب پیش ببریم. پس از چند ماه، او دلزده کنیم.
  • ممکن است انتخاب‌های ما اشتباه باشد. با مردهای نامناسبی قاطی شویم و در روابط نامناسب و بدون سرانجام گیر بیفتیم.

 

معمولاً ما از اشتباهات و عیب‌های خود خبر نداریم. طرف مقابل هم به ما نمی‌گوید چه اشتباهاتی مرتکب می‌شویم. اطرافیان هم چیزی نمی‌گویند. ما می‌مانیم و توهم این که: من که اینقده خوبم، چرا هیچکی دوستم نداره؟!

 

سحر و جادو و اجنه را کنار بگذارید و به خودتان بپردازید. به کمک محصول آموزشی فوق سری – از آشنایی تا سرسفره عقد و آموزش‌های مکمل آن، اشتباهات خود را بشناسید و دیگر تکرار نکنید. برای متأهل شدن آماده بشوید. برای پذیرفتن مسئولیت‌های ازدواج آماده شوید، مردان خوب را شناسایی کنید، آن‌ها را جذب کنید و رابطه سالم و صمیمانه برقرار کنید و تشکیل خانواده بدهید.

 

اگر اجنه نمی‌خواهد شما ازدواج کنید یا آدم پست فطرتی با جادو و جنبل می‌خواهد مانع ازدواج شما شود، به خدا توکل کنید و به ریششان بخندید. خدا وعده داده برای تک تک ما جفتی وجود دارد، خدا ما را دوست دارد و می‌خواهد ما خوشبخت و خرسند باشیم. با توکل به خدا، خود را آموزش بدهید و مطمئن باشید هیچ طلسم و جادویی مانع ازدواج شما نخواهد شد.

 

من فالگیر نیستم که به شما بگویم شما حتماً ازدواج می‌کنید. راستش اگر بدرستی آموزش نبینید و اشتباهات خود را تکرار کنید، هرگز ازدواج نخواهید کرد.

 

من دعانویس نیستم که بگویم اگر فوق سری و بقیه محصولات آموزشی مکمل آن را بخرید، حتماً ازدواج خواهید کرد. آموزش  وقتی مفید است که شما آن را بکار بگیرید. اگر DVD ها و دانلودی‌ها را روی هم تلنبار کنید، ولی گوش نکنید، هیچ فایده‌ای ندارند. اگر آنها را گوش کنید، ولی تمرینات را انجام ندهید، باز هم هیچ فایده‌ای ندارد.

 

من به بستن بخت با سحر و جادو معتقد نیستم، ولی قبول دارم ما با رفتارهای خود می‌توانیم بخت خود را ببندیم یا باز کنیم. اگر تصور می کنید ازدواج شما به تاخیر افتاده است، به جای مراجعه به فالگیر و دعانویس، فوق سری – از آشنایی تا ازدواج را تهیه نمایید و یا به یک مشاور ازدواج (مثل من) مراجعه کنید. مطمئن باشید این دو روش موثرتر از مراجعه به فالگیر و دعانویس است.

 

 

فوق سری – از آشنایی تا سرسفره عقد

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه