راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آدم‌های شاد و موفق
1396/07/05 14:57

ظرفیت کارگاه هدفگذاری تکمیل شد!

ظرفیت کارگاه هدفگذاری تکمیل شد!

 

من چندین قاعده اصلی ثبت نام در همایش را زیر پا گذاشتم:

 

  • معمولاً از دو هفته قبل از کلاس، ثبت نام را آغاز می‌کنند، در حالیکه من از 34 روز قبل از کارگاه ثبت نام را آغاز کردم.

     

     

  • معمولاً یک ماه طول می‌کشد تا قیمت و محل و سرفصل‌های کلاس در اختیار شما قرار بگیرد، ولی من همه را یکجا و 34 روز قبل از کارگاه در اختیار شما قرار دادم.

     

  • معمولات اسم‌های خیلی هیجان انگیزی مثل ستارگان هدفگذاری! مثل میلیونرها هدفگذاری کنید! آنجلیا جولی هم همیشه می‌گفت چقده دلم میخواد تو کلاسهای هدفگذاری گیس گلابتون شرکت کنم! استفاده می‌شود، ولی من بسادگی اعلام کردم این کارگاه یک کارگاه هدفگذاری است. یک نام عام و بدون هیجان.

 

قصدم این بود که مصمم‌ترین‌ها را به کارگاه بکشانم و با انگیزه مندترین های شما آشنا شوم. خدا را شکر که به هدفم رسیدم. به محض باز شدن امکان ثبت نام، دو نفر ثبت نام کردند: آتوسا و مهسا... حتی نمی‌دانم کدامیک اول ثبت نام کرد. این کار نشان می‌دهد آنها مدیریت زمان عالی دارند.

 

افتخار می‌کنم در خدمت دوستانی باشم که ثبت نام کردند و می دانم این یکی از بهترین کارگاه‌های هدفگذاری گیس گلابتون خواهد بود. جمعه 14 مهرماه... یک روز زیبای پاییزی... چه روزی خواهد بود... به به!

 

به همه شما، بویژه دوستانی که در کارگاه هدفگذاری ثبت نام کردند، تعظیم می‌کنم.

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
fmohammadkhani@yahoo.com

سلام خانم دکتر
وقتتون بخیر
ممکنه ثبت نام کارگاه هدف گذاری را تمدید کنید. حداقل برای یک نفر
من دیر مطلع شدم.
از لطفتون پیشاپیش ممنونم

پاسخ
گیس گلابتون

ظرفیت تکمیل شده. ولی یک نفر؟... لطفا با شماره موبایل تماس بگیرید. اگر قبل از تعطیلات ثبت نام کنید، یعنی روز پنجشنبه، شاید بتوانیم شما را جا بدهیم.
09390441966

پاسخ
nazigh

سلااااااام خیلی تبریک میگم به شما خانم دکتر عزیز و دوستای گلم که تو این کارگاه ثبت نام کردند. میخواستم به دوستام بگم که انتخاب خیییییلی درستی کردید که استارت هدفگذاری رو از اینجا زدید و مطمین باشید اونقدر راضی بیرون میرید که شاید نیاز به هیچ کارگاه، همایش، سمینار، مربی و کتاب دیگه ای نداشته باشید. منم باعث افتخارمه که مجموعه قبلی رو از شما تهیه کردم و تحت آموزش شما قرار گرفتم. خیلی دلم میخواد روزی برام ممکن شه که حضوری خدمت شما برسم و از تعلیمات ارزشمندتون رو در رو بهره مند شم. به امید اون روز بغل

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارم از کلام محبت آمیز شما و من هم منتظر دیدار هستم

پاسخ
mahsasalari

من آمده ام بگویم هوراااا مهسا من هستم هااا. مغرورنیشخند مثل مانیکا توی سریال فرندز ذوق میکنم اول باشم دست خودم نیست خنده
فقط یک هفته ی دیگر مانده آخ جون

پاسخ
گیس گلابتون

گلگلگل

پاسخ
برچسب ها : 
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه