مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1395/12/18 09:37

خبر دارم! خبر خوب!

سلام آناهیتای عزیزم

من "و" هستم ۳۵ ساله و مجرد. تا ۵ ماه پیش یه دختر بیچاره و بسیار غمگین و نا امید و افسرده بودم و از مجرد بودنم بسیار شرمگین. فقط نشسته بودم تا قسمت یه طوری بشه و من ازدواج کنم. تا اینکه کتاب شما به دستم رسید. خوندم و از ۲۰ آذر شروع کردم به انجام دادن تمریناتش. با عشق و علاقه زیاد با یکی از دوستام که کانادا زندگی می کنه تمرینات کتاب زیباتون رو انجام دادیم. الان هنوز تمرین ها به طور کامل انجام نشده. ۱۵ اسفند  یعنی ۷۳ سه روز تمرین کامل تموم میشه. و توی این دو  ماه اخیر من سه تا خواستگار داشتم که دوتاشون به هیچ دردی نمی خوردن ولی من خوشحال شدم چون نشونه بودن ولی این سومی بنظر خوب میاد و اگر خدا بخواد از تجرد در میام. 

می خوام فقط اینو بهتون بگم که من نزدیک ۶ یا ۷ سال بود هیچ گونه خواستگاری نداشتم و الان شما بگید این عجیب نیست که از زمان انجام تمرین ها من ۳ تا خواستگار داشتم؟ توی دو ماه؟

 

آناهیتای عزیزم ازت ممنونم 

فقط همینو می تونم بگم

 

 

 

سلام خانوم دکتر مهربون وعزیز

من به تازگی سی ساله شدم و از این که هنوز مجرد هستم ناراحت بودم و مدت ها بود که هیچ پیشنهادی بهم نمیشد

الان حدود ۶۰ روزه دارم تمرینات کتاب ازدواج مثل آب خوردن انجام میدم و توی این مدت دو تا پیشنهاد بهم داده شد ولی هپچکدوم به ادامه دادن برای ازدواج نرسید ولی از این که بعد مدت ها دوباره خواستگار و پیشنهاد داشتم خوشحالم  و امیدوار شدم و دوست داشتم ازتون تشکرکنم برای نوشتن این کتاب و امیدوارم دفعه بعدی که بهتون ایمیل میزنم خبرهای خوبی ازازدواجم بهتون بدم.

باتشکر

دوستدار شما سین

 

 

گیس گلابتون: خوشحالم! خوشحالم که شاد هستید و آرزو می‌کنم به‌زودی زود با همسر دلخواهتان پیوند ابدی ببندید.

 

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
nazigh

چه جالب! خیلی برای دوستان خوشحالم. منم در تایید صحبت ایشون باید بگم که تمرینات کتاب واقعا ج میده. من الان دارم به پایان تکمیل لیست نزدیک میشم و تو این مدت ۲ خواستگار سنتی داشتم که شرایطشون بهم نخورد ولی این نشون میده که اگه درست تمرینات رو انجام بدیم، جذب عمل میکنه.

پاسخ
گیس گلابتون

عالیهلبخند تبریک میگم

پاسخ
nedada

سلام ! من هم تائید میکنم ! بی شک کتاب شما در جذب خواستگار بی نقصه
البته من هم هنوز ازدواج نکردم اما به تعدد برام خواستگاری هایی پیش اومد پس از انجام تمارین !
از اول نیت کرده بودم بعد از تاریخ ازدواج که شهریور 95 مد نظرم بود کتاب شما رو هدیه بدم به آدمهایی که ازدواج نکردن .... اما حالا از یه طرف فکر میکنم دوست دارم زودتر این کتاب رو با دوستان و دختر خاله هام که مجردن و با اینکه واقعا خوب و جذابن در جذب خواستگار مشکل دارن به اشتراک بذارم و از یه طرف دیگه حس میکنم دلم میخواد پای نیتم بایستم و چی میگن ؟ در واقع یه جواریی به شکل یه نذر باشه برام !خجالت

پاسخ
گیس گلابتون

هرجور خودتان صلاح می دانید.

پاسخ
T.N

سلام خانم دکتر گل
من دختری 36 ساله هستم تمرینات کتاب را یکبار انجام دادم هیچ اتفاقی نیوفتاد فکر کردم شاید اشتباه کردم دوباره با دقت بیشتری انجام دادم ولی باز هم اتفاقی نیوفتاد کجای کار اشتباهه ؟؟؟

پاسخ
برچسب ها :