مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1398/11/01 10:40

نامزد شد!

کتاب زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست... نامزد جایزه جشنواره لیلی شد!

این هم لینک خبری آن: نامزدهای جشنواره لیلی

 

چند وقت پیش سرکار خانم لیلا رعیت، نویسنده کتاب آذرخش و مترجم کتابهای فراوان، خبر دادند جشنواره ای به نام جشنواره لیلی برای اولین بار برگزار می شود تا داستان های عاشقانه ایرانی را داوری کند. دو نسخه کتاب را به آدرس مربوطه فرستادم و موضوع را به کلی به فراموشی سپردم. دیشب خانم رعیت خبر داد که چه نشستی، کتابت جزو نامزدهای جشنواره است! شنبه 20 مهر خبر اعلام شده ولی من تا سی دی متوجه  نشده بودم.

در هر صورت بسی بسیار بسیار بسیار بسی خوشحال شدم. همانطور که شما خبرهای خوشتان را با ما سهیم می شوید و قلب همه ما را شاد می کنید، گفتم این خبر خوش را با شما سهیم شوم.

شما کتاب زلفت هزار دل... را خوانده اید؟ اگر هنوز نخوانده اید، بفرمایید چند فصل آن را رایگان دانلود کنید و بخوانید. اگر دوستش داشتید، سفارش بدهید. این هم لینک دسترسی به اطلاعات کامل کتاب هزاردل و فایلهای رایگان آن:

و این هم لینک دسترسی به کتاب زلفت هزاردل...


 

 

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
arezu

مبارک است . مشتاقانه منتظریم قسمت دوم کتاب هم به نگارش در آورید

پاسخ
گیس گلابتون

ممنونمگل

پاسخ
shatab

سلام‌ خانم‌دکتر وقتتون بخیر توی دایرکت اینستا که گفتید کار نمیکنه خودم‌راکامل معرفی کرده بودم اینجا اما معلومه کی هستم جدیدا یک کتاب نوشتم‌که ده سال روی ان کارکرده بودم قبلا هم می نوشتم همیشه توی مسابقات داستانویسی یه مقامی می اوردم اسم کتابم فرشتگان خاموش من می باشد چاپ انتشارات‌ آرنا خیلی دلم میخواهد شما کتابم را بخوانید.

پاسخ
گیس گلابتون

سلام و متشکرم. خوشحال می شوم و باعث افتخار من است. لطفا یک نسخه از رمان خود را برایم پست کنید.

پاسخ
برچسب ها :