ازدواج موفق

دوره رایگان آموزشی

 

چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟

و ازدواج موفق داشته باشید؟

 

 

 • آیا از تنهایی خسته شده‌اید؟

   

 • آیا دلتان می‌خواهد ازدواج کنید؟

   

 • آیا می‌ترسید هرگز ازدواج نکنید و همیشه تنها بمانید؟

   

 • آیا می‌ترسید مجبور شوید با مردی که دوستش ندارید ازدواج کنید؟

   

 • آیا می‌ترسید آنقدر دیر ازدواج کنید که فرصت بچه دار شدن را از دست بدهید؟

 

 

 

 

شما می‌توانید قسمت و سرنوشت را مقصر بدانید و غصه بخورید چرا بقیه ازدواج می‌کنند و شما بدون همسر و بچه مانده‌اید.

 

شما می‌توانید به ازدواجی بسیار کمتر از دلخواهتان رضایت بدهید، ولی این ازدواج، ازدواج موفق نیست.

 

شما می‌توانید نیازهای جسمی و عاطفی خود را نادیده بگیرید و از خیر ازدواج بگذرید. اما تنهایی و تجرد، عوارض روحی و جسمی زیادی دارد.

 

شما می‌توانید به فالگیر مراجعه کنید و طلسم بخت باز کن بگیرید. قدری فکر کنید: آیا این کارها مؤثر است و شما را به ازدواج موفق می رساند؟

 

من پیشنهاد می‌کنم در دوره آموزشی رایگان «چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟» ثبت نام کنید.

 

خیال دارم مطالبی را با شما در میان بگذارم که آرزو می‌کنم

کاش وقتی مجرد بودم، یک نفر این حرفها را به من می‌گفت...


برای ثبت نام در دوره رایگان آموزشی «چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟»

کافیست آدرس ایمیل خود را در جعبه پایین بنویسید.

با شرکت در این دوره رایگان چه چیزهایی دریافت خواهم کرد؟

سوال خوبی است. متشکرم.

 

دوره رایگان آموزشی «چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟» شامل فایل صوتی و پی دی اف است و به این ترتیب در اختیار شما قرار می‌گیرد:

 

 • بلافاصله پس از ثبت نام: حرفهایی که آرزو داشتم وقتی 20 ساله بودم، یک نفر به من میگفت (صوتی)
 • یک روز بعد: دو فهرست جادویی (صوتی)
 • دو روز بعد: اگر خواستگار ندارید... (صوتی)
 • سه روز بعد: اگر خواستگار دارید، ولی... (صوتی)
 • چهار روز بعد: چگونه برای ازدواج موفق آماده شوید؟ (صوتی)
 • پنج روز بعد: سه نکته طلایی دیگر برای خانمهای مجرد (PDF)

 

 

 

آیا این دوره رایگان است؟

بله! این دوره کاملا رایگان است!

ولی تصور نکنید چون این مطالب رایگان است، پس مطالبی پیش پا افتاده و معمولی است. 90% افرادی که برای مشاوره ازدواج موفق به من مراجعه می‌کنند، این مطالب را نمی‌دانند. شما همه آنها را به رایگان در اختیار خواهید داشت.

 

این مطالب مهم در مورد ازدواج موفق باید از کودکی به خانم‌ها آموخته شود، باید در مدارس تدریس شود و در دانشگاه در موردش تاکید گردد.

 

همسرگزینی و ازدواج برای همه آدمها مهم و ارزشمند است. ازدواج موفق بخش بزرگی از خوشبختی ما را فراهم می‌کند. همه مادران و پدران آرزو دارند دختر خود را عروس کنند، پس چرا این آموزشها در اختیار خانمهای مجرد قرار نمی‌گیرد؟

 

با وجود اهمیت زیاد ازدواج موفق و همسرگزینی در سلامت جسمی و روحی فرد و سلامت اخلاقی جامعه، متاسفانه گویا کسی قصد ندارد اقدامی جدی برای آشنا کردن خانم‌های مجرد با مقوله مهم همسرگزینی و ازدواج موفق انجام دهد.

 

بنابراین من آستین بالا زدم تا شما را با اسرار یافتن همسر دلخواه آشنا کنم. به شما می گویم چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید و چرا تا به حال موفق نشده‌اید با مرد ایده آلتان ازدواج کنید.

 

 

من در همه دوران تحصیلم شاگرد اول بودم، ولی در مورد همسرگزینی و ازدواج موفق هیچ آموزشی ندیدم. یکمرتبه به خودم آمدم و دیدم ای دل غافل! چهل ساله شده‌ام و هنوز هیچ خبری از ازادواج نیست. خیلی این در و آن در زدم تا بالاخره ازدواج کردم. خدا را شکر همسرم مرد خوبی است، ولی متاسفانه فرصت مادر شدن را از دست دادم و چه سال‌های طولانی را بی سر و همسر و به تنهایی گذراندم.

 

دلم نمی‌خواهد شما تنها بمانید...

دلم نمی‌خواهد شما فرصت مادر شدن را از دست بدهید...

دلم می‌خواهد شما هرچه زودتر با مرد دلخواهتان ازدواج کنید و مثل دو مرغ عشق لانه عاشقانه بسازید.

 

 

برای ثبت نام در دوره رایگان آموزشی «چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟»

کافیست آدرس ایمیل خود را در جعبه پایین بنویسید.


توجه! توجه! سایت گیس گلابتون سایت همسریابی نیست.

 

در سایت‌های همسریابی، افرادی بیگانه را به شما معرفی می‌کنند، ولی در سایت گیس گلابتون چنین خبری نیست. شما در اینجا در مورد همسریابی آموزش می‌بینید. صرف نظر از این که آیا سایت‌های همسریابی می‌توانند زوج مناسبی برای شما بیابند یا خیر، مسئله مهم این است که بدون آموختن رفتار درست و طرز فکر صحیح در مورد ازدواج، شما موفق نمی‌شوید همسر دلخواه خود را پیدا کنید.

 

فرض کنید جمعی از پنجاه خانم مجرد و پنجاه آقای مجرد ترتیب می‌دهند. همگی شما فرصت دارید با هم صحبت کنید و آشنا شوید. می دانید در پایان این دورهمی چه اتفاقی می افتد؟ بیشتر آقایان از دو سه تا خانم خوششان آمده است و بقیه خانمها دیده نشده‌اند. بیشتر خانمها هم از دو سه تا از آقایان خوششان آمده و متوجه وجود بقیه آقایان نشده‌اند.

 

این مسئله در هر جمعی تکرار می‌شود. چرا دو سه تا خانم می‌توانند توجه بیشتر آقایان را جلب کنند؟ چون این چند خانم می‌دانند چگونه توجه آقایان را جلب کنند. چرا دو سه تا آقا می‌توانند توجه بیشتر خانم‌ها را جلب کنند؟ چون این چند آقا می‌دانند چگونه توجه خانم‌ها را جلب کنند.

 

البته همانطور که همه شما می دانید یک راه ساده برای جلب توجه بیشتر آقایان، پوشیدن لباس‌های جلف و داشتن آرایش‌های زننده است. ولی این شیوه جلب توجه، زننده و ناخوشایند است. مطمئنم هیچیک از شما خیال ندارید به این شیوه، شخصیت خود را کوچک کنید. در واقع پوشیدن لباس‌های جلف و داشتن خروار خروار آرایش، شما را به ازدواج نزدیک نمی کند، بلکه آقایان سوءاستفاده چی را جلب می‌کند و شما را در معرض سوءاستفاده و خطر قرار می‌دهد.

 

در سایت گیس گلابتون شما می‌آموزید چگونه رفتار کنید که برازنده و مجذوب کننده باشید. چگونه رفتار کنید و چه شیوه فکری داشته باشید که همسر دلخواه خود را جذب کنید و ازدواج موفق داشته باشید.

 

 

بعضی خانم‌ها خوش شانس هستند. از دوران کودکی برای ازدواج برنامه ریزی شده‌اند. آن‌ها بدون نیاز به این آموزش‌ها قبل از بیست و پنج سالگی ازدواج کرده‌اند. ولی بعضی خانم‌ها در دوران کودکی برای ازدواج نکردن برنامه ریزی شده‌اند! آن‌ها از ازدواج فراری و هراسان هستند. شاید هم می‌خواهند ازدواج کنند، ولی شیوه صحیح رفتار را نمی‌دانند.

 

دوره رایگان آموزشی «چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟» برای شماست که دلتان می‌خواهد ازدواج کنید، ولی نمی‌دانید چگونه و از چه راهی. بفرمایید و از آموزشها استفاده کنید. من منتظر خبرهای خوب شما هستم.

 

 

 

اگر از سرویس جی میل gmail استفاده می‌کنید، حتما مطلب زیر را مطالعه کنید تا درس‌ها به موقع به دست شما برسد.

 

 

یک آموزش طلایی در مورد جی میل

وقتی عضو یک سایت می‌شوید، لابد به مطالب آن اهمیت می‌دهید و دوست دارید با آن سایت در تماس باشید. وگرنه چه کسی حوصله دارید هر روز ایمیل‌های بی ربط دریافت کند؟

 

جی میل سرویس بسیار هوشمندی است. اگر خودتان عضو یک سایت نشده باشید، ایمیل‌های تبلیغاتی را در پوشه اسپم قرار می‌دهد. خلاص! شما از شر ایمیلهای مزاحم راحت هستید. ولی اگر عضو یک سایت باشید، باز هم جی میل تشخیص می‌دهد این ایمیل از طرف یک سایت آمده است و آن ایمیل را در بخش پروموشن Promotion  قرار می‌دهد.

 

 

 

اگر از سرویس جی میل استفاده می‌کنید یعنی آدرس ایمیل شما @gmail است، لطفاً همین الان به ایمیل خود نگاهی بیندازید. دکمه پروموشن Promotion را کلیک کنید و ببینید آیا ایمیلهای گیس گلابتون در آنجاست؟

 

اگر ایمیلهای گیس گلابتون را در پروموشن Promotion پیدا کردید، آن را بکشید به پوشه Primary  ببرید. طرز عمل را در تصویر پایین مشاهده بفرمایید.

 

 

وقتی این کار را انجام دادید، جی میل از شما می‌پرسد: آیا مایل هستید این ایمیل همیشه در اینباکس اصلی شما نشان داده شود؟ شما روی کلمه بله YES کلیک کنید.

 

 

 

 

به این ترتیب همیشه ایمیلهای گیس گلابتون به دست شما خواهد رسید و گم نمیشود.