مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
درباره من


من دکتر آناهیتا چشمه علایی،  با نام نویسندگی «گیس گلابتون» هستم. چرا اسم گیس گلابتون را انتخاب کردم؟ سؤال خوبی است. گلابتون، پارچه‌ای است که با تارهای طلا و نقره بافته می‌شود. من وقتی نام گیس گلابتون را انتخاب کردم که برای اولین بار میان موهای سیاهم، تارهای نقره‌ای یافتم. به خودم گفتم: تو که این موها رو تو آسیاب سفید نکردی، تو «مس» رنج را با کیمیای صبر به «طلا» تبدیل کرده‌ای. از آن لحظه نوشتن را آغاز کردم تا تجربه‌هایم را با شما سهیم شوم

 

من متولد سی و یک خرداد سال ۱۳۴۷، متخصص جراحی عمومی هستم و همسرم، دکتر ساسان جاودانی، داروساز است. بعضی دوستان می پرسند من و همسرم چگونه با هم آشنا شده ایم؟ داستان آشنایی من و همسرم، شبیه داستان فیلمهای هالیوودی است! شما می توانید ماجرای اولین ملاقات من و همسرم را بخوانید.


 

 

من Life Coach ، مربی رشد فردی خانم‌های تحصیلکرده در مورد ازدواج و موفقیت شخصی و شغلی هستم. شما خانم‌های باهوشی هستید، ولی ممکن است در مورد مردان، شغل و پول هوشمندانه رفتار نکنید. من به شما کمک می‌کنم در مورد رابطه با مردان، یافتن شغل مناسب، ارتقای شغلی و رسیدن به امنیت مالی هوشمندانه رفتار کنید.

 

در خرداد ۱۳۹۰ تحت عنوان «گیس گلابتون» وبلاگنویسی در بلاگفا را شروع کردم. از بلاگفا سپاسگزارم که فضایی رایگان، برای نوشتن در اختیارم قرار داد. اوایل کسی نوشته‌های مرا نمی‌خواند. ولی خواننده‌ها یکی یکی از راه رسیدند. وقتی تعداد بازدیدهای روزانه از هزار گذشت، وبسایت گیس گلابتون را تاسیس کردم تا فضای مناسب تری برای تماس با خواننده‌هایم داشته باشم .

 

بقدری نوشتن را دوست دارم و از آن لذت می‌برم که کتاب «چگونه مغناطیس پول شویم؟» را به پیشنهاد همسرم، ترجمه کردم. این کتاب توسط انتشارات نسل نو اندیش چاپ شده و هم اکنون در تمام کتابفروشی‌های معتبر در سراسر ایران عرضه می‌گردد .

 

کتاب «ازدواج مثل آب خوردن آسان است!» را به تدریج و در طول وبلاگنویسی در بلاگفا نوشتم. باز هم همسرم مرا تشویق کرد تا کتاب را به چاپ برسانم. این بار خودم آستین بالا زدم و با هزینه شخصی کتاب را چاپ کردم. این کتاب راهنمایی کاربردی برای خانم‌های مجرد به منظور جذب همسر دلخواه است و ظرف سه سال اخیر به شهادت خواننده‌ها، موثر و کاربردی بودن خود را ثابت کرده است .

 

 .در حال حاضر با مجله راز همکاری دارم

 

دوره مکاتبه‌ای «چگونه بهترین سال زندگی خود را بسازیم؟» را بر اساس تعلیمات دبی فورد نوشته‌ام. این دوره شامل پنجاه و دو تمرین ساده و کاربردی است که هر هفته به شما ایمیل می‌شود. به علاوه شاگردان دوره «چگونه بهترین سال زندگی خود را بسازیم؟» می‌توانند در طول‌‌ همان یک سال از طریق «باشگاه بهترین سال» و در مورد انجام تمرینات، با من در تماس باشند .

 

سالی یک بار  کارگاه «هدفگذاری» برگزار می‌کنم. زیرا متوجه شده‌ام ریشه ناکامی‌های جوانان ما در این است که نمی‌دانند چگونه برای زندگی خود هدف مناسب تعیین کنند و چگونه به اهداف خود برسند. 

 

من حلقه هدف را بنیان گذاشته‌ام. در کلاس نیمه خصوصی حلقه هدف در طول شش ماه مهارت‌های زندگی آموزش داده می‌شود.

معمولا سالی یک بار همایشی در مورد ازدواج برای خانم‌های مجرد تحصیلکرده برگزار می‌کنم که با استقبال کم نظیری روبرو شده است. زیرا مثل مادربزرگها نصیحت نمی‌کنم، بلکه راه حل‌های عملی برای جذب همسر دلخواه آموزش می‌دهم.

 

عاشق نوشتن، مطالعه، تماشای آسمان آبی و درختان سبز و عاشق همه آدم‌ها هستم.

بالای صفحه سایت لوگوی گیس گلابتون را می‌بینید. من هربار به این تصویر نگاه می‌کنم، آرام زمزمه می‌کنم: «گیس گلابتون، خورشید میاره به خونه تون!» و شعار اصلی‌ام در نوشتن و تدریس، روشن کردن قلب و ذهن آدم‌ها، با نور عشق و شادی و آگاهی است.

 

تک تک شما در قلب من جا دارید و سپاسگزارم که به خانه دل من قدم گذاشته‌اید .

دوستتون دارم، گیس گلابتون

 

تلفن تماس: 021-76258183

 موبایل: 09027625939

(موبایل روزهای شنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا یک بعدازظهر روشن است)

 

 

 

آدرس ایمیل: info@gisgolabetoon.ir

  


 

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه