دوست عزیز و دوست داشتنی من
آیا دوست داری خاطره‌های شیرین و الهام بخش خود را برای ما تعریف کنی؟
ما که خیلی دوست داریم داستان شیرین آشنایی با همسر، ایجاد یک کسب و کار پرسود، شفای بیماری و یا هر خاطره الهام بخش تو را بخوانیم. شما می توانید خاطره خود را به آدرس زیر ایمیل کنید: gisgolabetoon0@gmail.com
لطفا در موضوع ایمیل بنویسید
: «خاطره الهام بخش »

مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
نوشته های زیبای شما
 • بانو جان بریم بابلسر

  بانو جان بریم بابلسر، آخ جون بریم ...
  این آخ جون بریم دو روز دوام نیاورد!! بانو جان چرا؟ فرمودند که هفته دیگه برنامه دارم و میخوام این جمعه استراحت کنم و قس علی هذا.
  چشمان من از پشت تلفن تنگ و گشاد شد که خوب تو هفته بعد استراحت کن و شما 7 روز خدا رو فرصت داری پدر جان و ...

  نویسنده: دکتر ساسان جاودانی (همون آقای شوشو)

 • همایش زن جذاب چه جوریا بود؟

  حساب کردم که اگر بخواهم بروم هفت تیر و از آنجا با دو تا تاکسی تا محل همایش زن جذاب بیایم 1 ساعت طول میکشد و با فرض اینکه صبح پنجشنبه شاید تاکسی های خطی نباشند و مسائل متفرقه 15 دقیقه هم اضافی در نظر گرفتم. فکر میکردم همایش قرار است ساعت 9 شروع شود، برای همین ساعت 7 از خواب بیدار شدم. ولی بعد که میخواستم آدرس را دوباره چک کنم فهمیدم ساعت 10 شروع میشود و با خوشحالی نیم ساعت دیگر خوابیدم.

 • حکایت خانه خریدن ما در سالی که گذشت

  من هیچ تجربه ای در زمینه خرید و فروش خونه نداشتم و هیچ اطلاعاتی هم در زمینه قوانین و روال های خرید و فروش خونه نداشتم .

 • مسابقه نوروز 1395

  من عاشق این مسابقه هستم. تعداد شرکت کنندگان امسال کم بود. شاید بیشتر انرژی شما دوستان، صرف مسابقه اینستاگرام شد. نمی‌دانم. ازشما ده نفر سپاسگزارم که در مسابقه شرکت نمودید. موقع خواندن این نوشته‌ها، گریه کردم، خندیدم، غصه خوردم و شاد شدم. به تک تک شما افتخار می‌کنم. مسابقه از همین لحظه آغاز می شود.

 • بی باشگاه، بی بهانه!

  عنوان ششمین مهارت مردمان مؤثر، "سینرژی یا هم‌افزایی" است. به معنای انجام یک کار گروهی که در آن هرکس با توجه به توانایی‌ها و تقسیم وظایف، به کل گروه کمک می‌کند یک کار مفید برای جامعه را به انجام برسانند. در ششمین جلسه حلقه هدف قرار شد حلقه چهار نفره ما هم – متشکل از زری، زهرا، معصومه و عطیه- یک کار گروهی با هدف منفعت‌رسانی به جامعه تعیین و اجرا کنیم.

 • آپارتمانی در فلورانس

  این دوست عزیزمون که خیال دارم او را آنجلا بنامم در یکی از کارگاه های هدفگذاری گیس گلابتون شرکت کرد. پس از آن تصمیم گرفت بجای زنده مانی، شروع به زندگی کند. او مصمم شد آرزوهایش را یکی پس از دیگری برآورده کند. یکی از بزرگترین آرزوهایش گذراندن دوره معماری در شهر زیبای فلورانس بود. هزاران مشکل سر راه او قرار داشت، ولی او آنها را یکی پس از دیگری طی کرد. بعضی مشکلات قبل از رفتن او وجود داشتند و تعدادی از آنها در دوره اقامت او در ایتالیا ظاهر شدند. من و او گهگاه مکاتبه داریم. این داستان کوتاه، شرح یکی از مشکلات اوست که به شکلی عالی برطرف شد:

 • کاشان نامه به سبک ناصرالدین شاه!

  آقای شوشو پیشدستی کرد و کاشان نامه را نوشت. من سبک نوشتن طنزآلود او را دوست دارم، بویژه اصرار او را به ناصرالدین نویسی. هندیجان نامه هم به همین سبک و سیاق نوشته شده است.

 • چگونه شاخ غول بیکاری را شکستم؟

  مقدمه : سلام ، من بهرام رفیعی هستم ، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دارم و در حال حاضر شغل اصلیم مدیریت فن آوری اطلاعات یک اداره دولتیه ، به غیر از این سابقه تدریس در دانشگاه را هم دارم و به عنوان مشاور سازمان نظام صنفی رایانه ای هم فعالیت دارم . من هم مثل همه جوانان این مملکت زمانی بیکار بودم و رنج بیکاری رو هم چشیدم اما خوشبختانه خیلی سریع به اهداف شغلی خودم رسیدم و به خاطر همین تصمیم گرفتم تجارب خودم رو در اختیار سایر جوانان جویای کار بگذارم تا اونها هم بتونن کار و شغل دلخواهشون رو پیدا کنند . امیدوارم با خوندن این متن راه اشتغال به سوی همه شما عزیزان باز بشه .
 • قهرمان زندگیت باش!

  زهرا نعمتی قهرمان جهان در رشته ی تیراندازی با کمان معلولان جهان است. او دارنده 5 مدال طلا، 1 نقره و 4 برنز از مسابقات بین‌المللی تیراندازی با کمان است. وی نخستین و تنها زن در تاریخ ورزش ایران است که موفق به کسب مدال طلا در سطح بازی‌های جهانی المپیک و پارالمپیک شده است.
  نویسنده: سرکار خانم سارا صلاحیان
 • پل شکرگزاری

  این نوشته، یکی از بهترین نوشته‌های شماست که قلب هر کسی را پر از احساس شادمانی می‌کند. توصیه می‌کنم آن را مطالعه بفرمایید.

  نویسنده: پروین
صفحه 1 از 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Feed
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه