زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.

مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
 • ماجراهای تیر 1401

  ماه تیر 1401 خوش گذشت. تقریباً هر هفته طبیعت‌گردی داشتیم. دریاچه سیاهرود و دریاچه سله بن ، دشت پرگل کلفور، آبشار ورسک، جاده زیبای آلاشت و پارک جنگلی جوارم را دیدیم.

 • آبشار ورسک-1401

  من و آقای شوشو تصمیم گرفتیم از روستای ورسک، پل ورسک و آبشار ورسک بازدید کنیم. در گروه واتساپی طبیعتگردی اعلام کردیم. در آخرین لحظات، دو دخترعموی عزیزم به دعوت ما لبیک گفتند.

 • دریاچه سیاه رود- 1401

  من و همسرم که پس از مدت‌ها طبیعت‌گردی کرده بودیم و به‌وضوح حال روحی‌مان بهتر بود، هرروز از گروه واتساپی طبیعت‌گردی سؤال می‌کردیم: «برنامه این هفته چیه؟» و جوابی نمی‌شنیدیم.

 • آبشار شاهاندشت- خرداد 1401

  20 خرداد 1401 به‌قصد روستای نوا و دشت آزو به جاده زدیم. حدود بیست نفر بودیم و پنج ماشین. از جاده پیچ‌درپیچ روستای نوا بالا رفتیم و به مدخل روستا رسیدیم. راه روستا را بسته بودند...

 • گلگشت 14 خرداد 1401

  گروه واتساپی شروع به فعالیت کرد. پیشنهاد پشت پیشنهاد، یکی از یکی بهتر، ارائه شد و عاقبت تصمیم گرفتیم شنبه 14 خرداد 1401 پیک‌نیکی دیگر برگزار کنیم. هشت نفر اعلام آمادگی کردند...

 • اردیبهشت و خرداد 1401 - درهم و برهم

  این روزها به‌سرعت برق و باد می‌گذرند. خوش نمی‌گذرد. با درد و غم می‌گذرد، ولی سریع می‌گذرد. هنوز برای عمو درست‌وحسابی گریه نکرده‌ام. مدام تصویرش جلوی چشمم می‌آید...

 • خاک‌سپاری عمو محمود

  دست‌ودلم نمی‌رود که درباره خاک‌سپاری عمو محمود بنویسم...
 • تعطیلات نوروزی 1401

  تعطیلات نوروز 1401 چگونه گذشت؟ در یک عبارت: آرام، دل‌نشین، هماهنگ و عاشقانه! حکایت آن به تفضیل چنین است:...

 • سال 1400 در یک نگاه

  سال 1400 در یک نگاه
 • استانبول 1400

  من و همسرم استانبول را ندیده بودیم. در جمع دوستان هر وقت صحبت از سفرهای خارجی می‌شد و ما می‌گفتیم هنوز استانبول را ندیده‌ایم، با حیرت عزیزان روبرو می‌شدیم.

Feed
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه