دوستان عزیزم

در این سایت بیش از 2000 مقاله رایگان  و فایل صوتی رایگان وجود دارد و 20 تایی محصول آموزشی. شما با مطالعه مقاله‌ها و تهیه محصولات آموزشی و بکار گرفتن آن‌ها می‌توانید جواب بسیاری از سؤالات خود را پیدا کنید و زندگی خود را به شکلی عالی تغییر بدهید.

 

اگر می‌خواهید با من مشورت کنید، به صورت حضوری، اسکایپی و در بعضی موارد به صورت ایمیلی می‌توانید با من در ارتباط باشید. البته مشورت رایگان نیست. برای اطلاعات بیشتر سپاسگزار می‌شوم این مطلب را مطالعه بفرمایید: مربی رشد فردی شما

 

بخش رایگان پرسش و پاسخ گیس گلابتون هم در اختیار شماست. لطفاً سؤال خود را حداکثر در ده خط بنویسید. سؤال شما را فقط من می‌بینم. توجه داشته باشید من به تک تک سؤالات پاسخ نخواهم داد چون وقت و انرژی محدودی دارم و نمی‌توانم روزانه به صدها سؤال پاسخ بدهم. من سؤالات شما را یک کاسه می‌کنم و یک مقاله در موردش می‌نویسم. در واقع مقاله‌های سایت گیس گلابتون از سؤالات شما الهام گرفته شده است. وقتی ده بیست نفر، سوالی تکراری را پرسیدند و من متوجه شدم لازم است در موردش مقاله بنویسم. گاهی اوقات به سوالات در کانال تلگرام پاسخ میدهم، پس اگر هنوز عضو کانال تلگرام گیس گلابتون نشدید، پیشنهاد میکنم همین امروز عضو کانال گیس گلابتون شوید.

 

متشکرم مرا طرف مشورت قرار دادید. باعث افتخار من است.

 

اگر برای دریافت جواب خود عجله دارید، لطفاً از سرویس‌های مشورتی در مربی رشد فردی شما استفاده کنید.

 

 

پرسش و پاسخ
پرسش جدید
نام :  
پست الکترونیکی :
پرسش :  
کد امنیتی :