دوستان عزیزم

بخش پاسخگویی رایگان سایت شامل ​شش بخش است: (لطفا روی لینکها کلیک کنید)

 

برای نوشتن سوالات شخصی خود می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید و سوال خود را حداکثر در ده خط بنویسید. متشکرم مرا مورد اعتماد قرار داده اید و از من سوال می پرسید. قول می دهم در حد دانش خود پاسخگو باشم


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
 • مادرشوهر یا هوو

  مادرشوهرم جوری رفتار می کند که گویا هووی من است. مدام می خواهد به من ثابت کند که شوهرم او را بیش از من دوست دارد. سعی می کنم منطقی رفتار کنم، ولی بعد از دو سال طاقتم طاق شده است. چطور آستانه تحمل خود را بالا ببرم؟
 • خواهرشوهرانم در تربیت کودکم مداخله می‌کنند

  من یک فرزند یک ساله دارم. خواهرشوهرانم مرتب در تربیت کودکم مداخله می‌کنند. این را برایش بپز، آن را برایش نپز! چون سن آن‌ها از من بیشتر است، چیزی نمی‌گویم. ولی خسته شده‌ام. چه کار کنم؟
 • با موبایل خودم بهش زنگ بزنم یا با تلفن محل کارم؟

  دختری ۲۴ ساله هستم. از یکی از ارباب رجوعان شرکتم خوشم می‌آید. نمی‌دانم چطور به او بگویم ازش خوشم می‌آید؟ می‌ترسم فکر کند از من سر‌تر است و به من محل نگذارد. با موبایل خودم بهش زنگ بزنم یا با تلفن محل کارم؟
 • مرد متاهلی را دوست دارم...

  من مرد متاهلی را دوست دارم که با همسرش رابطه خوبی ندارد. او مرا بسیار دوست دارد ولی گفته به خاطر فرزندش از همسرش طلاق نخواهد گرفت. آیا کار من درست است؟ من ۳۷ ساله هستم .
 • با شوهر خسیس چه کنم؟

  با شوهر خسیس چه کنم؟

  میدانم نوشته ام قدری طولانی است ولی مینویسم تا شاید خدا بخواهد و خوانده شود .
  بعد از خواندن مطالب ده گام تا ثروت احساس کردم از رفاه مالی خود ناراضی هستم و مدتی در فکر افزایش درامد بودم .اما پس از تفکر فراوان به یک نتیجه ساده رسیدم :
 • دختر کوتاه قدی هستم

  من دختر کوتاه قدی هستم. مادر‌ها می‌گویند عروس خوش هیکل می‌خواهند. تا به حال ده تا خواستگار هم نداشتم. چه کار کنم؟
 • به من اعتماد ندارد

  اول ازدواجمان یکسری اشتباهات از من سر زد. الان من و شوهرم از هم دور شده‌ایم. انگار همیشه قهر هستیم. به من اعتماد ندارد. آیا می‌شود این زندگی را دوباره ساخت؟
 • من گیاهخوارم

  من ده ساله که گیاهخوار شده‌ام. از زمانی که گیاهخوار شده‌ام، هیچ خواستگاری ندارم. تعداد مردان گیاهخوار در ایران کم است. بقدری نومید هستم که دلم می‌خواهد خودکشی کنم.
 • خانواده شوهرم مرا تحویل نمی‌گیرند

  خانواده شوهرم مرا دعوت نمی‌کنند. تحویلم نمی‌گیرند. برعکس مادرم مدام ما را دعوت می‌کند. شوهرم می‌گوید مادر من وظیفه دارد که ما را دعوت کند و خیلی خودش را می‌گیرد. می‌خواهم شوهرم را ترک کنم. آیا کار درستی است؟
 • مردی با ناتوانی جنسی

  خواهر من ده سال پیش ازدواج کرده است و یک بچه دارد. شوهرش به دنبال یک جراحی، توانایی جنسی‌اش را از دست داده است. خواهرم او را دوست دارد، ولی به رابطه جنسی هم نیاز دارد. او باید چه کند؟
Feed
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه