مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

دوره رایگان آموزشی ویژه خانمهای مجرد

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
چگونه شوهر دلخواه خود را پیدا کنید؟
1399/02/06 11:35

فنگ شویی و مجردها

من دوره و کلاس فنگ شویی نگذرانده‌ام، فقط چند تا کتاب خوب درباره فنگ شویی خوانده‌ام. من معتقدم استفاده درست از تکنیک‌های فنگ شویی تغییراتی عالی در زندگی شما بوجود می‌آورد. کتابی که مطالعه آن را به شما پیشنهاد می‌کنم «طراحی نظم» نوشته کارن کینگستون و ترجمه خانم گیتی خوشدل است.

 

این مقاله حاوی نکات کاربردی فنگ شویی برای خانم‌های مجرد است. اگر این تغییرات در اتاق خوابتان بوجود بیاورید، برای جذب همسر دلخواهتان آمادگی بیشتری پیدا خواهید کرد.

 

چگونه از فنگ شویی برای بالا بردن شانس ازدواجتان استفاده کنید؟

ابتدا باید بخش «عشق و ازدواج» را در اتاق خود پیدا کنید. برای این کار لطفا مراحل زیر را طی کنید:

  • به سراغ اتاق خواب خود بروید
  • در درگاه اتاق بایستید و به اتاق نگاه کنید
  • اتاقتان را به صورت ذهنی به نه بخش تقسیم کنید

 

کاری به شمال و جنوب نداشته باشید. فنگ شویی دقیق، کلی اندازه‌گیری و جهت‌یابی دارد، ولی روشی که در اینجا به شما معرفی می‌کنم، روش بسیار ساده‌ای است. فقط دم در بایستید و به اتاق نگاه کنید و اتاق را به‌صورت ذهنی به 9 قسمت تقسیم کنید. به‌این‌ترتیب بخشی که در گوشه سمت راست و بالا قرار گرفته، بخش عشق و ازدواج است.

 

 

حالا ببینیم پس از پیدا کردن بخش «عشق و ازدواج» چگونه از فنگ شویی استفاده کنید که مفید باشد.

 

پنج نکته طلایی فنگ شویی که باعث می‌شود تعداد خواستگاران شما زیاد شود:

 

اگر شما یک خانم مجرد هستید و تصمیم دارید ازدواج کنید، پیشنهاد می‌کنم این تغییرات را در اتاق‌خوابتان به وجود بیاورید تا تعداد خواستگاران شما افزایش پیدا کند

 

یک) همیشه اتاق‌خوابتان را تمیز نگه دارید. جارو بکشید. گردگیری کنید. شیشه‌ها را تمیز کنید. ملافه‌های تمیز روی تختخوابتان پهن کنید. برای این‌که اتاق‌خوابتان همیشه تمیز باشد، یک روز خاص در هفته را برای نظافت اتاق‌خواب در نظر بگیرید و همیشه در آن روز خاص هفته، یک ساعت یا کمتر وقت بگذارید و اتاق‌خوابتان را تمیز کنید. وقتی هر هفته و به‌صورت منظم اتاق‌خوابتان را تمیز نگه دارید، نظافت اتاق‌خواب کار طاقت‌فرسایی نخواهد بود

 

دو) همیشه اتاق‌خوابتان را مرتب نگه دارید. مبادا یک روزی من سرزده به خانه شما بیایم و سری به اتاق‌خوابتان بزنم و شما از خجالت سرخ شویدها! لباس‌ها داخل کمد باشد، کتاب‌ها داخل کتابخانه. هر روز صبح که بیدار می‌شوید تختخوابتان را مرتب کنید. مبادا آن‌قدر لباس و کیف و کفش و کتاب و دفتر و ظرف کثیف این‌طرف و آن‌طرف افتاده باشد که برای راه رفتن در اتاقتان مجبور شوم با نوک پا وسایل را کنار بزنم و به‌زحمت جایی برای نشستن پیدا کنم. برای این‌که اتاق‌خوابتان همیشه مرتب باشد، هر شب قبل از خوابیدن 15 دقیقه وقت بگذارید و وسایل اتاق را مرتب کنید. اگر هرشب 15 دقیقه برای مرتب کردن اتاق وقت صرف کنید، هیچ‌وقت اتاق‌خواب آن‌قدر شلوغ نمی‌شود که مرتب کردن آن کار حضرت فیل باشد

اگر هم‌اتاقی دارید، بدون منت و بدون طلبکاری اتاق را تمیز و مرتب کنید. این کار را برای آینده خوب خودتان انجام دهید. احساس نکنید دارید کلفتی می‌کنید! وقتی بدنمان کثیف می‌شود، ما حمام می‌کنیم و در بوی گند عرق خود غرق نمی‌شویم. اتاق شما، جایگاه جسمتان است. نباید از تمیز کردن اتاقتان احساس بدی داشته باشید. نباید منتظر باشید یکی بیاید و اتاق شما را تمیز کند. مگر شما منتظر می‌مانید یکی پیدا شود و سر وتن تان را بشوید؟؟؟ اگر شما یک خانم دم بخت هستید، نباید مادرتان اتاق شما را مرتب و تمیز کنید. هرگز!

 

سه) به دیوارهای اتاق نگاه کنید. چه عکس‌هایی به درودیوار آویزان کرده‌اید؟ عکس‌های غم‌انگیز را از روی دیوار بردارید. عکس‌های خانم‌های تنها را بردارید، حتی اگر عکس تکی از خودتان روی دیوار دارید، آن را بردارید. عکسی به دیوار اتاقتان آویزان کنید که دو تا ماهی یا دو تا پرنده داشته باشد، برای مثال دو تا کبوتر، دو تا قو یا دو تا اردک. اگر برای ازدواج نقشه گنج ساخته‌اید و احساس امنیت می‌کنید، نقشه گنج را به دیوار بچسبانید. اگر هیچ عکسی روی دیوار نداشته باشید، بهتر از آن است که عکس نامناسب باشد. توضیح: درباره نقشه گنج در کتاب ازدواج مثل آب خوردن آسان است! مفصل توضیح داده‌ام.

 

چهار) تا جایی که ممکن است اتاقتان را بارنگ‌های صورتی و سفید آرایه‌گری کنید. از یک ملافه صورتی، یک روتختی سفید و صورتی شروع کنید که ارزان‌تر است و خرید آن‌ها ساده‌تر. کم‌کم اتاق را به رنگ صورتی و سفید دربیاورید. برای مثال کوسن، دمپایی، حوله حمام، لباس‌خواب یا پرده‌ها، رنگ دیوار و یا کمد و میز و صندلی.

 

پنج) به بخش «عشق و ازدواج» اتاقتان بروید و به دیوار دو تا قلب قرمز بچسبانید. لازم نیست قلب‌ها خیلی بزرگ باشند. دو تا قلب کوچک و قرمز هم کافی است. اگر می‌توانید دو تا قلب کوارتز صورتی به‌عنوان دکوری در این بخش قرار بدهید. اگر ممکن نیست، همان قلب‌های قرمز به‌اندازه کافی خوب است. شما که محصولات گیس گلابتون را تهیه کرده‌اید، معمولاً یک قلب قرمز کوچک هدیه می‌گیرید.

توجه: در بخش «عشق و ازدواج» اتاقتان، گلدان قرار ندهید.

.

.

.

 

این پنج تغییر کوچک را در اتاق‌خوابتان به وجود بیاورید و ببینید چه تغییرات بزرگی در زندگی‌تان به وجود خواهد آمد. برای من هم بنویسید.

 

بعضی از شما خانم‌های مجرد در خوابگاه دانشجویی زندگی می‌کنید یا اتاق خوابتان را با خواهرتان شریک هستید. در این صورت شاید نتوانید اتاق خواب را کاملاً به شکلی که دوست دارید، دربیاورید، ولی سعی خودتان را بکنید. یادتان باشد مبادا به خاطر فنگ شویی با هم اتاقی یا خواهرتان دعوا کنیدها! مبادا به خاطر فنگ شویی اعصاب خودتان و هم اتاقی یا خواهرتان را خرد کنیدها! اخلاق خوش و مدارا با دیگران برای ازدواج موفق ضروری است. احتمال ازدواج برای یک خانم بداخلاق و ناسازگار کم است و اگر یک خانم بداخلاق و ناسازگار ازدواج کند به احتمال زیاد با طلاقی تلخ و دردناک، ازدواجش به پایان خواهد رسید. خوش اخلاق باشید و با هم اتاقی و خواهرتان روابط حسنه داشته باشید.

 

 

خانم‌های متأهل عزیز! آیا شما فنگ شویی برای متأهل‌ها را مطالعه کرده‌اید؟ شما هم می‌توانید با استفاده از فنگ شویی، عشق و صمیمیت بیشتری به زندگی خود بیاورید. بفرمایید و روی این لینک کلیک کنید: فنگ شویی برای متأهل‌ها

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
عروس98

سلام خانم دکتر ، مثل همیشه عالی بود ممنون ❤
من با اینکه فنگشویی رو تا حدودی میشناختم این کارو امتحان نکرده بودم ، فردا حتما تغییر دکوراسیون خواهم داشت 😉

پاسخ
گیس گلابتون

موفق باشید

پاسخ
pega

سلام این هم اقدام منلبخند منتهی این بخش در اتاق من روی کمد دیواری روی به روی در ورودی اتاقم میشه، دقیقا جلوی چشم همهمتفکر(یکم بد نیست)

pega
پاسخ
گیس گلابتون

عزیزززززم! خیلی هم خوب استلبخند

پاسخ
pega

سپاسگزارم, 💜

پاسخ
pega

تصویر ضمیمه نمیشه

پاسخ
گیس گلابتون

این عکس زیبا بخوبی دیده می شود.

پاسخ
pega

گل

پاسخ
Sh_afshar

سلام من که اصلا اتاق خواب ندارم باید چیکار کنم

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. در متن مقاله نوشتم که با اتاق خواب اشتراکی چه کار کنید. اگر اصلا اتاق خواب ندارید، گوشه ای را که می خوابید، مرتب و منظم و تمیز نگه دارید و ملحفه و روبالشی صورتی داشته باشید.

پاسخ
برچسب ها : 
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه