مقاله‌های بخش «چگونه با پول دوست شویم؟» درباره جذب پول و کسب استقلال مالی است

پول شاید مهم‌ترین چیز دنیا نباشد، ولی روی مهم‌ترین چیز‌ها، یعنی غذا، خانه، لباس، تحصیلات، امکانات بهداشتی و پزشکی تاثیر می‌گذارد. وقتی فکر آدم درگیر کمبود پول است، نمی‌تواند از توانایی‌های روحی و ذهنی خود بخوبی استفاده کند. وقتی شما نگران پرداخت کرایه خانه هستید، نمی‌توانید از مصاحبت همسر و فرزند خود لذت ببرید و یا کار خلاقانه‌ای انجام بدهید. با مطالعه مقاله‌های «پولدار شوید!» و انجام تمرینات آن، وضعیت مالی شما به شکلی عالی تغییری خواهد کرد .

مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
چگونه پولدار شوید؟
1394/08/09 12:04

پولربا، راهی شگفت انگیز برای جذب پول

یک کار جادویی برای جذب پول بیشتر، ساختن «پولربا» است .

 

یک ظرف شیشه‌ای بردارید. آن را جایی قرار بدهید که بتوانید به آسانی آن را ببینید. هر بار که به خانه می‌آیید، جیب‌ها و کیف خود را بگردید و پول خردهای را پیدا کنید و آن‌ها را در این ظرف بریزید .  در این ظرف شیشه ای باید بسته باشد. آخر ماه، پولی که در شیشه جمع شده است، به حساب پس انداز خود منتقل کنید .

 

من این کار را امتحان کرده‌ام و از نتیجه آن شگفت زده شده‌ام. ابدا نمی‌دانم چرا پولربا کار می‌کند، ولی کار می‌کند! خیلی هم خوب کار می‌کند .

 

این مقاله در شماره ۷۷ مجله راز چاپ شد و اگر عکسهای پولربای خود را برای مجله می فرستادید، به شما جایزه میداد!  

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

شاینا

بسیار ایده خوبی است گیسوجان. البته من چند ماه است که یک پول ربا دارم. یک ظرف داشتیم پر از عسل ، عسلش تمام شد اما دلیلی نداشت طعم شیرین پایان بپذیرد. گیسوجان ظرفی که با نگهداری عسل دهان من را شیرین می کرد حالا با نگهداری پول خردها روزهای مرا شیرین می کند. چه ظرف با ارزشی! البته شیرینی اش فقط به پول خردها نیست بلکه به استفاده خلاقی است که برای پول خردها تدارک دیده امچشمک

پاسخ
شاینا

اما یک مزیت دیگر پول ربا این است که رابطه شما با کاسبان محله مثل نانوا، صاحبان سوپرمارکت و حتی داروخانه محله تان خیلی خوب می شود :)

پاسخ
sahraye

سلام من چند ماهه این کارو کردم ولی بهش مانی مگنت میگم. وقتی میبینمش یا پول توش میاندازم و جیرینگ صدا میده خیلی حس خوبی پیدا می کنم. پیشنهاد میکنم حتما این کارو انجام بدین

پاسخ
برچسب ها : 
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه