مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1390/08/20 00:00

خبرهای خوش:)

چند تا خبر خوش دارم. این ایمیل‌ها و کامنتها خیلی خیلی مرا شاد می‌کند. انشاالله هر روز از این خبرهای خوب به دستم برسد .

اولین ایمیل از طرف یک خانم آرشیتکت است :

 

این ایمیل رو براتون می‌فرستم تا هم از شما تشکر کنم و هم شما رو در شادی خودم شریک کنم

من از وقتی که در رشته مورد علاقم (معماری) فارغ التحصیل شدم آرزو داشتم که یه دفتر کاری برای خودم داشته باشم ولی همیشه می‌ترسیدم و نگران. با اینکه همه از کارم تعریف می‌کردند و در کارم موفق بودم ولی اعتماد به نفس نداشتم تا اینکه کلاس هدف رو شرکت کردم روز آخر به من گفتید برو کارت رو شروع کن اعتماد به نفست بالا می‌ره. بعد از اون دوره خیلی به درس‌ها و گفته هاتون فکر می‌کردم نقشه گنج رو نگاه می‌کردم و به آرزو هام فکر می‌کردم ..

اگه بخوام براتون کامل تعریف کنم نامه طولانی می‌شه ولی همینقدر بگم که خودم هم باورم نمی‌شه چطوری همه چیز مهیا شد و من الان در دفتر کاری که ۲ ماه پیش اجاره کردم مشغول کارم. خانم دکتر عزیز من دقیقا همون راه‌هایی رو رفتم که در کلاس هدف برای رسیدن به آرزوم نوشته بودم همونهایی که همیشه می‌دونستم ولی انجام نمی‌دادم و شما به من راهی رو که باید می‌رفتم یاد دادید .

گیس گلابتون عزیزم، برام باور کردنی نیست که من دیروز پیشنهاد کار دومم رو هم گرفتم. باورم نمی‌شه که کار اول رو هنوز تمام نکردم ولی به خاطر رضایت مسئول پروژه اول، پروژه دوم بهم پیشنهاد شد. یاد اون حرف شما افتادم که گفتید کارت رو شروع کن اعتماد به نفست بالا می‌ره. گیس گلابتون عزیز از آینده می‌ترسم ولی شما به من یاد دادید که باید پیش برم تا ترسم از بین بره، پس با تمام توانم پیش می‌رم .

گیس گلابتون عزیزم، ازت ممنونم، مرسی، مرسی که اجازه دادی اطلاعاتت و معلوماتت رو استفاده کنیم. ممنون که هستی، ممنون که خیلی مهربون هستی. اصلا کلمه مناسبی پیدا نمی‌کنم که بتونم احساسم رو بهت بگم ولی بدون خیلی ازت ممنونم. الهی هر روز خبرهای خوب شاگردات تو رو بیشتر از روز قبل شاد کنه .

خانم دکتر عزیز اگر خواستید ایمیلم رو توی سایتتون بزارید لطفا اسمم رو نیارید .

می‌بوسمتون و تا آخر عمرم سپاسگذارتون هستم

 

این یکی دوستمان شهامت کرده و اهدافش را در سایت ثبت نموده است. یعنی خیلی شفاف و واضح اعلام کرده، چی می‌خواد! دوستانی که در کارگاه و کلاس هدف شرکت کرده‌اند، می‌دانند که این جمله ساده «چی می‌خوام؟ چی نمی‌خوام؟» چه معجزه‌ای می‌کند.

 

گیس گلابتون عزیزم مهربون خوبم می‌خوام خبر خوبی را بهت بدم من توی پست ثبت دو هدف درست تاریخ ۱۳/۸/۱۳۹۲ سه تا هدف برای خودم ثبت کردم امروز ۱/۱۱/۱۳۹۲ یعنی کمتر از سه ماه بعد به دومین هدفم یعنی تعویض خانه و خرید یک خانه شیک و مناسب توی غرب تهران رسیدم

باورت نمی‌شه توی یک محل بسیار عالی، خونه‌ای شیک و مناسب، با قیمتی کاملا مناسب خریدم چیزی که درست مثل یه رویا برام میمونه در واقع من خونه رویاهام رو خریدم

خرید این خونه درست مثل ی معجزه برای من بود. همون چیزی که می‌خواستم و برام با پولی که داشتم غیر ممکن به نظر می‌رسید .

دلم می‌خواست این خبر خوب را بهت بدم تا تو هم تاییدش کنی تا من باورم بشه که خواب نیستم. ازت ممنون‌ام که با حرفات و راهنمایی‌های خوبت، انرژی‌های قشنگت رو برا همه می‌فرستی و به اونا کمک می‌کنی .

سدی

 

 

این دوست عزیزمان، دانشجو است. وسط امتحاناتش پا شد و آمد در کارگاه هدف شرکت کرد. ببینید که چه شیرینی کاشته است :

گیس گلابتون عزیز سلام

خبر خوب دارم.. یادتونه گفته بودم واسم دعا کنین هفته پیش امتحان سختی داشتم و خیلی نگرانش بودم؟ جوابش اومد.. در کمال ناباوری قبول شدم.. بعد از شرکت تو کارگاه هدف واسه خودم نقشه گنج درست کردم.. برای یکی از عکس‌ها با فتوشاپ کارنامه امتحانمو درست کردم و جلوی اسمم نمره ۹۳ نوشتم که حتی تو خوابم باورم نمی‌شد همچین نمره‌ای بگیرم.. امروز جواب اومد ۹۵ شده بودم... مرسی ازتون به خاطر همراهیتون ..

آناهیتا ... آره! هم اسم من است:)

 

بهترین هدیه شاگردان به معلم این است که آموزه‌های معلم را اجرا کنند و از آن نتیجه دلپذیر بگیرند. از هر سه نفر شما سپاسگزارم که بزرگ‌ترین هدیه دنیا را به من دادید:
یعنی خبر موفقیت خودتان را!

 

پی نوشت: سمینار ازدواج دست کم تا یک سال دیگر برگزار نخواهد شد. تا سال دیگه هم کی زنده، کی مرده. پس این فرصت را جدی بگیرید. من کمک می‌کنم ظرف سه ساعت نسبت به ازدواج نگرشی تازه پیدا کنید. وقتی نگرشی تازه پیدا کنید، بدست آوردن خواسته، کار آسانی خواهد بود. از این سمینار CD صوتی و تصویری تهیه خواهد شد. (البته از شرکت کنندگان هیچ فیلمی گرفته نمی شود) ولی به امید آن نمانید. من قول داده بودم، برای این سمینار، CD کارگاه هدف را آماده کنم. ولی الان که یک ماه از برگزاری کارگاه گذشته، هنوز فیلم به دستم نرسیده است!!! پس اگر مطمئید که دوست دارید ازدواج کنید، ولی مدام به در بسته می‌خورید، سمینار «چگونه همسر دلخواه خود را جذب کنید؟» جای خوبی برای یک شروع تازه است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
fari

سلام
به این سه دوست تبریک میگم. من هم با خوندن نوشته های خبرهای خوش انرژی زیادی می گیرم و امیدوارم میشم..
ولی الان خیلی خیلی استرس دارم چون:
در یک قدمی آنچه می خواستم و دنبالش بودم هستم. درست همین فردا اون مورد به شکل معجزه گونه ای داره جور میشه...
اونچه اذیت می کنه و برام سئواله اینه که چرا اینقدر استرس دارم و اینقدر می ترسم که نمی تونم براش خوشحال باشم؟ شاید از تغییر می ترسم؟ یا از سختی؟ نمی دونم همه در یک قدمی رسیدن به خواستشون استرس دارن یا من تنهام؟ چیکار کنم بهتره؟ انگار هم اون موفقیت رو می خوام و هم آرامش و راحتی و بیخیالی رو!

پاسخ
admin

کاش به کارگاه هدف می آمدی. استرس و ترس در این شرایط طبیعی است. من هربار اعلام می کنم کلاس و کارگاه دارم، از شدت نگرانی دلم می خواهد بیام اعلام کنم: "غلط کردم! گ... خوردم! کلاس و کارگاه ندارم!" ولی یک نفس عمیق می کشم و می روم تو دل ترس. کاش در کارگاه بودی.

پاسخ
fari

خب من هم به غلط کردن مبوفتم! با این تفاوت که عملیش می کنم! حالا یا خودم قضیه رو بهم میزنم و یا اونقدر موج منفی میدم که خودش یه جوری بهم بخوره. ناراحت
سفرتون به خوشی و سلامت

پاسخ
elin

wooooowwww
عالـــــــــــــــــــــی بود!
هر 3 تا خبر!
به هر سه نیاز داشتم تا من هم شروع کنم،
قبل از همه چیز قبولی با رتبه ی عالی تو امتحانم،خرید خونه نزدیک به دانشگاهم و تاسیس اولین دفتر معماری ام!!!!!!
ماچماچماچتایید

پاسخ
خانمی
http://kisslife.blogsky.com

سلام . به به مبارکه . همیشه خوش خبر باشی گیس گلابتون جان .

من هم خیلی وقت پیش برات ایمیل فرستادم ولی گویا بهت نرسیده ناراحت

پاسخ
admin

دوباره بفرست خانومی

پاسخ
خانمی

حتما میفرستم گیس گلابتونم . با اینکه ازش زمانی گذشته ولی ارسال میکنم . من به این ایمیل فرستاده بوددم ایمیل درست هست ؟
info@gisgolabetoon.com
اگر ایمیل دیگری هست بگو تا به آن ادرس ایمیل کنم لبخند

پاسخ
سوشا

سلام گیسوجانم خوشحالم از موفقیت شما و سه دوست خوبم
خواستم بپرسم برا کلاس هدف حتما باید تهران باشیم؟ راهی هست برا کسانی که شهرستان هستن و فعلا براشون مقدور نیست تهران بیان از این کلاس استفاده کنن؟
مرسی از زحماتت مهربونم

پاسخ
admin

اگر فیلم هدف به دستم برسد، آن را تکثیر خواهم کرد و در اختیار شما قرار می دهم.

پاسخ
saranik

salam zan baba joon. biya be jaye kolah gozashtan sare mardom, yek kam az nefrat napesarit nesbat be khodet kam kon. savab dareh be khodaنیشخند

پاسخ
admin

من کلاهبردارم؟
کی گفته پسر از من نفرت داره؟
دیگه پاتو تو این سایت نگذار. فهمیدی؟ وگرنه میدمت دست پلیس فتا. بدو برو دنبال زندگی ات.

پاسخ
vahab56

سمینارتون باسمیناردیگر اساتید تفاوت خاصی داره ؟سمینارزیاد دیدم دراین مورد ولی فکرکنم مال شما یک تفاوت موثرداره مامردا توسمینارتون که نمیتونیم شرکت کنیم لااقل سی دیشو برای فروش بذارید

پاسخ
admin

مطمئن باش که خیلی فرق داره!
من نمی توانم به تنهایی برای مردان مجرد سمینار بگذارم. به هزار دلیل. همسر آقای معظمی بسیار بیمار و بدحال است. نمی دانم سمینار مشترک من و آقای معظمی کی اتفاق می افتد. به همین دلیل تصمیم گرفتم کار خانمها را خودم راه بیندازم تا نوبت آقایان هم برسد.

پاسخ
بانوی اسفند

چقدر خبر خوب!!!
کلی انرژی گرفتم.
به همه دوستان تبریک می گوییم!
گلگلگلگلگل

پاسخ
غزل

گیسو جان ما چکارکنیم که امکان اومدن نداریم چرا جوابمونو نمیدید

پاسخ
admin

جواب چی را نمی دهم؟
اگر راه تان دور است، پول تان کم است، کتاب را بخوانید و از تمریناتش استفاده کنید. ازدواج مسئله مهمی است. کاش راه حلی برای حضور پیدا کنید.

پاسخ
مامان لیلی

سلام گیس گلابتون عزیز.مدتی هست که خاموش سایت شما رو میخونم ، نمی تونم بگم که چقدر مشتاقانه منتظر مطالب جدیدتون هستم.فقط اینو بگم که مشکلات زیادی دارم که از حوصلتون خارجه و نمی خوام این محیط شاد و پر انرژی رو متاثر کنم.من معماری خوندم و مدتهاست دلم می خواد تو رشته خودم کار کنم.بدون تجربه هستم.و شدیدا احتیاج به کار دارم ، می خواستم بدونم با اون خانمی که کار معماری میکنه میتونم در ارتباط باشم که شاید بتونم کاری پیدا کنم.ا.ممنونم از وقت و انرژی که تو این سایت برای همه میزارید .ممنون

پاسخ
admin

کامنت تو را گذاشتم. اگر خودشان علاقه داشتند، من رابط شما می شوم.

پاسخ
mary-92

گيس گلابتون عزيز.
من شاگرد شما هستم و از شما ياد گرفتم چيزی رو که بلدم به ديگران بياموزم.خوشحال ميشم بتونم به اين دوستمون کمک کنم البته اگر کمکی از دستم بر بياد.لبخند

پاسخ
نجمه

به به تبریک فراوان..موفقتر باشی خواهر عزیزم..طبق آمار من تا حالا چهارتا بانوی معمار در کلاس هدف ردگیری شده اندعینک

پاسخ
نجمه

سدی عزیز خانه ات آباد و اناهیتا جان همیشه پیشرو و کامروا باشی

پاسخ
behnaz2c

امیدوارم همیشه خبرهای خوش باشه و موفقیت های این چنینی. وقتی می بینم زنان و مردان سرزمینم موفق میشند حس خوبی می گیرم.

پاسخ
برچسب ها :