مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1398/02/30 10:54

خبر خوش شما

سلام گیس گلابتون عزیز

این ایمیلو برای سپاسگزاری از شما به خاطر همه ی درسهایی که از شما آموختم ارسال میکنم کاش شهرستان نبودم و میتونستم حضوراً برای تشکر خدمتتون برسم. میخوام خبر ازدواج خودمو به شما و اعضای سایت بدم . من و همسر عزیزم 24 آذر 97 عقد و پیمان زندگی زناشویی مون رو بستیم و از اون روز میخوام برایتون ایمیل بفرستم ولی نمیدونم چطوری بنویسم که حق مطلب ادا شده باشه چون متأسفانه قلم خوبی ندارم

نمیدونم دقیقاً سه یا چهار سال پیش بود که ناامید و مستأصل دنبال جواب این سوال بودم که چرا من نمیتونم ازدواج کنم؟ چرا همه دوستام، همکلاسیای دانشگام، اقوام ، همسایه ها ، همکارای هم سنو سال و کوچکتر از من ازدواج میکردن اما من با وجود اینکه خواستگار هم داشتم ازدواجم سر نمیگرفت، به ظاهر میگفتم میخوام ازدواج کنم اما تا اسم خواستگار میومد نگرانی سراغم میومد و تو خونه اوقات تلخی راه مینداختم و دنبال ایراد گرفتن بودم و بدون بررسی و دلیل رد میکردم و میگفتم نه، تا به همون وضعیت سکون قبلی خودم بچسبم و باز بعد از مدتی که خبری از خواستگار نبود شروع میکردم به غصه خوزدن و فکر و خیال کردن و مرور موارد گذشته که کاش رد نمیکردمو، فکر میکردمو از این افکار. ولی روز بعدش اگه اسم خواستگار میومد باز هم مثل قبل برخورد میکردم. از خدا خیلی میخواستم کمکم کنه، یه راهی جلو پام بذاره تا بتونم به خودم کمک کنم و ازدواج کنم . یه روز از روی استیصال گوکل رو باز کردم شروع به سرچ کردم تو گوگل میزدم " چرا من ازدواج نمیکنم؟ چطوری ازدواج کنم؟ چطوری همسر پیداکنم و ... یکی از نتایج سرچم سایت گیس گلابتون بود ، یادمه شروع کردم به خوندن همه ی مطالب سایت ،حتی وبلاگ قدیمی تون و حتی وبلاگ افرادی که شما معرفی کرده بودین میخوندمو میخوندم، کتاب ازدواج مثل آب خوردن آسان است رو خریدم و خوندم شروع کردم تمریناتشو انجام دادن، البته که موقع شروع فقط به خاطر اینکه یه راهی که یه نفر گفته میتونه کمکم کنه رو امتحان کرده باشم، تمریناتشو انجام میدادم ولی متوجه شدم چقدر مانع ذهنی دارم، اکثر محصولاتتونو خریدم و متوجه شدم من هنوز آماده ازدواج نیستم و اصلاً موقع نوشتن مشخصات همسر نمیدونستم که من چطور همسری میخوام و به همین دلیل نمیتونستم ازدواج کنم ، متوجه شدم من اول باید خودمو رشد بدم ، شخصیتمو مهارت هامو و خودمو بشناسم و بفهمم دنبال چی هستم، سومین باری که تمرینات کتاب ازدواج رو انجام میدادم دیگه دقیقاً میدونستم مشخصات همسری که میخوام چی باید باشه و اصلاً مشخصات کلیشه ای نبودن و با کلی فکر لیستمو مینوشتم چون کاملاً احساس میکردم دارم سفارش همسر به کائنات میدم ، و البته طبق گفته شما در آخر مشخصات رو با خودم تطبیق میدادم و میگفتم همچین مردی میخواد من همسرش باشم ؟ و هم زمان تلاش میکردم ضعفای رفتاری و فکریمو برطرف کنم، آخرین دفعه ای که تمرینات رو انجام میدادم واقعاً حس میکردم من برای مردی با این مشخصات بسیار مناسب هستم و با اعتماد بنفس مشخصاتی که میخواستمو مینوشتم و شاید یک ماه بعد از اتمام آخرین سری انجام تمرینات، همسرم به من معرفی شدن و حدود هشت ماه آشنایی ما و خانواده هامون طول کشید و خداروشکر به ازدواج ختم شد.

خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار هستم از شما گیس گلابتون عزیز که کمک بزرگی به من کردین . الان هم زندگی مثل عسل رو تهیه کردم تا بتونم رابطه خوبی با همسرم داشته باشم و مثل همیشه حرفهای شما ناب و حرف حساب هست که جایی نیاموخته بودم.

واقعاً از ته دلم دعا میکنم که خداوند متعال که هدایتگر هست تمام افرادی که دوست دارند ازدواج خوبی داشته باشند رو به سمتی هدایت کند که متوجه اشتباهات خودشون بشن و به سمت اصلاح و داشتن یه ازدواج عالی پیش برن.

سپاسگزارم

 

گیس گلابتون: من از شما متشکرم عروس زیبا. ممنونم ما را در شادی خود سهیم کردید. زحمت کشیدید مسیر رشد خود را برای سایر دوستانتان گام‌به‌گام توضیح داده‌اید. شما متأهل شدن را بهانه کرده‌اید تا ازنظر روحی و شخصیتی رشد کنید. خوشا به سعادت همسرتان. خوشا به حال او که با خانمی شایسته و دانایی همچون شما پیمان ابدی عشق بسته است.

تبریکات صمیمی مرا بپذیرید. انشاالله با دلی شاد و لبی خندان و جیبی پر از پول سالیان طولانی در کنار هم زندگی می‌کنید.

دلم می‌خواهد زیر این پست پر شود از تبریک‌های شما. الان ماه رمضان است و بسیاری از شما روزه‌دار. برای دیگران دعا کنید تا به آرزوهای خود برسند، انشاالله خدا آرزوهای قشنگ شما را برآورده می‌کند. بفرمایید زیر این پست تبریک بنویسید و دعای خوب کنید. بیاییم همه ما از برکات این روزهای زیبا استفاده کنیم.

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
بهار

الهی سالهای سال سالم و سعادتمند زندگی کنید و دو بچه سالم بیارید و با درسهای گیسگلابتونی بزرگ کنید این آرزوی خودمه که منو حمید دخترمونوبا آموزش مهارتهای زندگی بزرگ کنیم ویه پسرسالمم داشته باشیم.
الهی همه بچه‌ها با آموزش مهارتهای زندگی بزرگ شن.خیلی مرسی گیسگلابتون جان.

پاسخ
گیس گلابتون

ممنون از شما بهار جانگل

پاسخ
بهار

وخیلی مبارک باشه دوست عزیز.

پاسخ
Firuze

مبارک باشه عروس خانم

ان شالله که خوشبخت بشین
ان شالله که عشق و برکت و شادی نثار همه زنان و مردان کشورمون بشه

پاسخ
nedasadat

با سلام
بینهایت برایتان خوشحالم ان شاالله خوشبخت ترین باشید
چقدر عالی امیدوارم مافوق تصورتان غرق شادی و خوشی باشید
ان شاالله در پناه حق سعادتمند باشید

و .....
بینهایت بینهایت از شما، یس گلابتون ممنونم که با قلب پاکت دوست داری همه را غرق شادی کنی
مطمئنم چندین برابر این خوشی ها به خودت برمیگرده. امین
قلب

پاسخ
گیس گلابتون

عزیزمیقلب

پاسخ
zhaleh

سلام تبریک میگم عزیزم خوشبخت باشید
ابتدای متن رو که میخوندم حس میکردم خود الان من هستم با همین افکار و همین طرز برخورد .

پاسخ
entertainment

سلام دوست عزيز
تبريك ميگم كه زندگي متاهلي عالي رو شروع كرديدقلب
امروز صبح كه از خواب بلند شدم به خداي مهربون گفتم امروز منتظر ١٠ تا خبر عالي هستم! و روزمو شروع كردم . خبرهاي بي نظير و فوق العاده يكي پس از ديگري بهم ميرسيد و مطمئنم يكيش خبر ازواج موفق شما بود. مرسي كه ما رو از تجربه خوبتون مطلع كرديد

پاسخ
nazigh

سلام عروس خانم زیبا
خیلی بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی پایدار دارم
شما درست میگید. اینکه ازدواج سر نمیگیره یه ضعفی تو خودمون هست ک باید شناسایی و برطرفش کنیم. مثلا اعتماد به نفس مون رو بالا ببریم، روی شادابیمون کار کنیم، اصلا خودمونو بشناسیم و ببینیم از زندگیمون چی می‌خوایم.. اونوقته که نشانه های جذب یکی یکی خودشونو نشون میدن و در نهایت ما به رو خواستمون میرسونند. برای ازدواج کردن نباید فقط روی خود موضوع ازدواج کار کرد بلکه باید جوانب رو هم بررسی و اصلاح کرد.. ک من اینو در اثر همراهی با گیس گلابتون متوجه شدم و دیدم ک برای این جوانب هم راهکار داره (بهترین سال زندگی، هدف‌گذاری برای آدم های باهوش، سحرخیزی،..) که اگه دقت کنیم چقدر تو این موارد ضعف داریم و اگه روی خودمون با این محصولات کار نکنیم تو جذب عشق هم موفق نمی‌شیم.
ممنونم از شما ک ما رو با خبر شاد ازدواج تون مسرور کردید و گیس گلابتون عزیز ک همه جوره ما رو پشتیبانی می‌کنه و همراهمونه

پاسخ
ninakiani

سلام تبریک فراوان با آرزوی بهترین ها براتون😍😍😍.راستش من این تمرینات رادوبار انجام دادم.دفعه اول یه خواستگاری خیلی خوب پیدا شد که یه پسر ۱۲ساله داشت که به این دلیل رد کردم..چون نصف هفته رو میرفت خونه مادرش و نصف هفته پیش پدرش بود ومیدیدم که هنوز مشاجرات ودعواهای این زن و شوهر ادامه داشت.به هر حال سری دوم تمرینات هرجایی که میرفتم بهم پیشنهاد ازدواج میشد اما تمام این دوماه تقریبا ۸تا خواستگار پیداشد ولی همه یه مشخصات مشترک داشتن و اون اینکه از لحاظ شغلی و عاطفی دچار بازندگی وور شکستگی بودن!!!!نمیدونم واقعا ایراد چیه ولی خوشحالم که واقعا این تمرینات جواب میده.خانم دکتر در مورد کارما هم مطلب بنویسین لطفا

پاسخ
گیس گلابتون

درباره کارما؟ باید فکر کنم... دوست ندارم درباره متافیزیک بنویسم چون کارما یک ایده متافیزیک است. من به آن باور دارم ولی نمی توانم ثابت کنم وجود دارد. وقتی پای متافیزیک به وسط می آید، زبانم لال می شود. من معمولا عملگرا می نویسم. ولی درباره پیشنهاد شما فکر می کنم.

پاسخ
mina.salipour@gmail.com

خوشبخت باشی عروس خانم
انشاله سالهای طولانی با عشق و آرامش در کنار هم زندگی کنید.

پاسخ
tannaz1989

از صمیم قلب بهتون تبریک میگم عروس خانم زیبا. امیدوارم که سالیان سال در کنار همسرتون با خوشی و شادی زندگی کنید.
راستی من هم اجازه میخوام از فرصت استفاده کنم و ارزوم رو اعلام کنم که امیدوارم تا پایان سال 98 من هم خبر ازدواجم رو برای گیس گلابتون عزیز بفرستم.انشاالله.

پاسخ
گیس گلابتون

انشاالله

پاسخ
Hadis2016

سلام عروس خانوم
تبریک تبریک تبریک
الهی که سعادتمند بشید. خبر خوش دیگران خیلی لذت بخش هست.مرسی از گیس گلابتون عزیز خانوم دکتر مهربان

پاسخ
nikbin

تبریک عروس خانم نازنین، ممنون که شادی تون را با ما سهیم شدید. انشااله روزی تمام مجردهای سایت گیس گلابتون باشه.

پاسخ
طوطیا

سلام به عروس خانم گل.براتون آرزوی خوشبختی دارم.لحظه لحظه زندگیتون سرشار از عشق و شادی.زندگیتون شیرین مثل عسل.

پاسخ
frzh

خیلی ممنون هستم از تبریکات همه ی گیس گلابتونی های عزیزمقلب
انشاالله همه ی گیس گلابتونی ها به لطف خدا و راهنمایی های خانم دکتر عزیز، زندگی متأهلی شاد، هدفمند و رو به رشدی رو کنار همسرشون تجربه کنند.
من همیشه آرزو میکنم همه ی دخترای مجردی که دوست دارند ازدواج کنن، با سایت گیس گلابتون آشنا بشن
ممنون گیس گلابتون عزیز

پاسخ
گیس گلابتون

به به! عروس خانم نازنینگل شاد باشید و تندرست

پاسخ
برچسب ها :