مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1399/01/10 11:05

خبر خوش 215

خانم دکتر عزیز
سلام و وقت بخیر
امشب پس از مدت ها دوباره نشستم به مطالعه پست های سایت شما، هر مقاله را که می خواندم باز هم می اموختم انگار نه انگار که بعضی از آن ها را چندین و چندبار خوانده ام
اما نکته مهم تر انکه دوباره یادم آمد که شما چقدر در مسیر رشد من نقش کلیدی داشته اید،سال نود ویک که با شما و مطالبتان اشنا شدم زن جوانی بودم که برای حفظ استحکام خانواده و تقویت زندگی مشترکی که با عشق شروع شده بود، شیراز را با همه موقعیتهای مهم شغلی اش رها کرده بود و رفته بود عسلویه تا بیشتر کنار همسرش باشد اما رسیدن از پویایی به رخوت، بدتر غمگین و افسرده اش کرده بود، لنگ لنگان کسب و کار تازه اش را پیش می برد اما چندان هم مطمئن نبود، شما چراغ راهش شدید و شهامت حرکت رو به جلو اش، با مطالب شما آموختم که چقققدر کارآفرین بودن بهتر و جذاب تر است.
تا امروز با رها و بارها از مطالب شما آموخته ام، بسیاری از محصولات سایت را خریده ام و هرکدامش برای من کلید گشایش قفلی بوده است.
امشب که سایت را مرور می کردم بیش از پیش متوجه تاثیر شما و مطالب و حرف هایتان بر روی خودم و زندگی ام شدم.خواستم از عمق جان و سویدای دل از شما سپاسگزاری کنم و برایتان ارزوی سلامتی و شادی پایدار داشته باشم.
ممنونم و خداقوت
ببخشید اگر خیلی ادبی ننوشتم خواستم حرف دلم را تا داغ داغ است زده باشم.
باز هم ممنون.

با احترام

الهام

 

گیس گلابتون: دوست عزیز، من شما را به‌خوبی به خاطر دارم، پیام‌های محبت‌آمیزتان، ایمیل‌های پرمهرتان و بالاخره روزی که به دیدنم آمدید. از راه دور، از شهری بسیار دور به دفتر کوچکم آمدید تا درباره کسب‌وکارتان مشورت بگیرید. صحبت ما به درازا کشید و درباره خیلی مسائل حرف زدیم. می‌دانم آینده روشنی در انتظار شماست. می‌دانم قرار است شما هر روز پیشرفت کنید و میراثی ارجمند برای هر ایرانی و به‌ویژه خانم‌های ایرانی برجا بگذارید. درود بر شما. شما مایه افتخار من هستید.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :