مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1396/08/17 07:50

پنج خبر خوش شما

 • سلام خانم دکتر عزیزم

  امیدوارم حالتون خوب باشه من از درگاه خدا برای شما آرزوی بهترین چیزها را میکنم میخواهم قصه خودم را تعریف کنم البته با اجازه شما  میدونم نگارش خوبی ندارم ولی حیفم آمد تعریف نکنم.

   

  من ۳۷ سال دارم و موقعیت کاری خوبی دارم سال ۹۴ شده بود و سنم رفته بود بالا یک مدت بسیار نامید بودم یکروز که خیلی دلشکسته بودم از خدا خواستم یک راهی جلوی پای من بزاره یا یک دعا یا نذری که بتونم ازدواج کنم همان روز خواهرم به من زنگ زدن که یک سایت خیلی خوب هست برو ببین آدرس سایت شما بود مطالب را مطالعه کردم ویدیوها را نگاه کردم همان شب کتاب ازدواج مثل آب خوردنه را سفارش دادم یکبار تمریناتش را انجام دادم ولی موفق نشدم توی این مدت کشف کردم خودم از مسولیت ازدواج میترسم و در واقع خودم نمیخواهم دوباره شروع به انجام دادنش کردم البته خواستگار میامد ولی نمیشد هنوز تمرینات تمام نشده بود که با کسی از طریق یکی از همکارهام معرفی شده بود آشنا شدم بعد از چهار ماه بلاخره نیمه شعبان عقد کردم با کسی که بیشتر مشخصاتی که میخواستم را داره من تمرینات جذابیت و پاکسازی روح و حتی بهترین سال زندگی را هم انجام میدادم خانم دکتر اینها را نوشتم از شما تشکر کنم من کلی باور منفی داشتم که خودم نمیدونستم با این تمرینات خودم را کشف کردم از شما بسیار بسیار ممنونم دلم میخواست تجربه خودم را در اختیار همه قرار بدهم عاشقتم دوست عزیزم

  نام محفوظ

   

   

 • سلام گیس گلابتون عزیز

  من کمتر از یک ساله که با سایت شما آشنا شدم. حدود چهار ماه پیش از روی کنجکاوی تمرینات کتاب ازدواج مثل آبخوردن است را انجام دادم ولی خیلی جدی نبودم. اما نتیجه فوق العاده بود دقیقا فردی با همون مشخصاتی که می خواستم ازم خواستگاری کرد. ولی چون موانع ذهنیمو از بین نبرده بودم به نتیجه دلخواهم نرسیدم. ولی از دیروز مجددا تمرینات رو شروع کردم. و می دونم حتما نتیجه می گیرم. مرسی گیس گلابتون عزیزم. 

                                                                                                                   لیدا 

   

   

   

 • سلام خانم دکتر عزیز

   یک خبر خوب هم دارم من تصمیم گرفتم قبل از 27 سالگیم ازدواج کنم ، کتاب ازداج مثل آب خوردن اسان استو گرفتم متمرکز رو کتاب شدم، من حتی به انتهای تمرینات هم نرسیدم ،اما شخص دلخواهمو پیدا کردم و دقیقا نهم آذر شب تولدم روزی که پا به 28 سالگی میزارم به امید خدا شب عروسی من هست،
  در صوت ها میگفتید که همسرتون از جایی که حتی فکرشو نمیکنین  پیداش میشه و منم اصلا فکر نمیکردم که روزی با یکی از شاگردانم ازدواج کنم  خیلی خلاصه بگم ،من مدرس زبان انگلیسی هستم و نامزدم شاگرد من بود و جالبه که وقتی ایشون به اموزشگاه می یان میخواستن زبان روسی بخونن اما به دلیل تشکیل نشدن کلاس ایشون قصد میکنن که زبان انگلیسی بخونن و اینطوری میشه که کاینات ما رو به هم رسوند.
  من کتاب رو به یکی از دوستانمم هم معرفی کردم ایشون یک سال تمام در انجام تمرینات تعلل کردن اما بالاخره تصمیم گرفتنو انجام دادن،ایشونم به انتهای تمرینات نرسیده شخص دلخواهشونو پیدا کردن، و الان در استانه سی و پنج سالگی میخواهند زندگی متاهلی خودشونو شروع کنن.

  و در اخر ازتون سپاسگزارم و امیدوارم تمام آدمهای روی زمین طعم عشق رو بکشن.

  پ،ن :  لطفا اگر خواستید متنو رو سایت قرار بدهید بدون نام بگذارید. یک دنیا خوشحالی برای شما آرزومندم.

  نام محفوظ

   

   

 • سلام گیسوجان تیرماه 95 بود خیلی تصادفی باسایت شما اشنا شدم دیدم سه ساعت گذشته و من همچنان میخوندم!! کتاب ازدواج مثل اب خوردن اسان است را خریدم.وتمریناتش رو شروع کردم. معجزه ای که اتفاق افتاد این بود که دوست دوران دبیرستانم بعد 18 سال منو پیدا کرد!! به واسطه ایشون چهارنفردرمردادبه خواستگاری امدن طبق معمول نشد!دوباره تمرینات کتاب را شروع کردم .اسفند ماه95 عقدکردیم. وشهریور96 مراسم ازدواج ماست. گیسوجان میبوسمت

حمیده

 

 

 • سلام به گیس گلابتون جانم و دوستان عزبز سایت به همه ی عروس خانمهای گل تبریک میگم و براتون آرزوی سعادت و خوشبختی دارم. منم پارسال تمرینات ازدواج مثل آب خوردن آسان است رو انجام دادم و به تازگی و به راحتی ازدواج کردم دوستون دارم آناهیتای عزیزم

  زهرا

   

 • سلام گیس گلابتون عزیزم من پاییز 95کتاب ازدواج مثل آب خوردن آسان است رو تهیه کردم و از همون روز اول با خوندنش کلی انگیزه و انرژی پیدا کردم. با خوندن این کتاب زندگی و روحیه ی من از اینرو به اونرو شد. برای خودم و خانواده م خیلی خوشحال کننده بود. آخه قبلش یجورایی کلافه و دلمرده بودم. من خواستگار داشتم ولی بدون اینکه دلیل خاصی براش پیدا کنم وصلت سر نمیگرفت. بعد از خوندن کتاب و انجام تمریناتش من جون تازه و امید گرفتم. همچنین از طریق این سایت با کتابهتی معجزه ی سپاس راز و قدرت آشنا شدم که معرکه بود. من تاریخ ازدواجم رو اول بهمن 95 قرار دادم. درست در همون تاریخ خانواده ی همسرم به خواستگاریم اومدن و به تازگی هم عقد کردم. زندگی،امید و نشاطم رو بعد از خدا مدیون شما خانم مهربون و سخاوتمند هستم. شما زندگی من رو متحول کردین فقط میتونم بگم فوق العاده هستین براتون آرزوی شور و نشاط و غرق شدن در خوشبختی رو دارم تا ابد. خوشی و سلامتی و نشاطتون تا ابد پاینده آناهیتای عزیزم

زهرا (همون زهرای بالایی)

 

 

گیس گلابتون: تبریک میگم عروس‌های  قشنگ. انشا الله در کنار همسرتان، همیشه عاشق و شاد زندگی کنید. ممنونم ما را در شادی خود سهیم کردید. وقتی نوشته‌های زیبای شما را می‌خوانم، اشک شوق، چشمانم را خیس می‌کند.

 

خانم‌های مجرد عزیز، اگر تصمیم دارید ازدواج کنید، قدم اول انجام تمرینات کتاب ازدواج مثل آب خوردن است و قدم دوم گوش دادن و انجام تمرینات همسرگزینی در قرن 21 است. این دو سی دی به‌زودی برای مدتی از سایت برداشته می‌شوند. پس پیشنهاد می‌کنم زودتر آن‌ها را تهیه کنید. اگر از این سه محصول ارزشمند استفاده کردید و هنوز با همسر آینده‌تان ملاقات نکردید، لازم است مشاوره بگیرید، مشاوره حضوری یا اسکایپی. گاهی اوقات یک جلسه مشاوره، کافی است و گاهی اوقات بیشتر. درهرصورت، آینده عاطفی شما مهم است و لازم است برای آن انرژی و پول صرف کنید. به‌جای مراجعه به فالگیر و گرفتن دعای بخت بازکن، یا خریدن لباس‌های گران و وسایل آرایش آن‌چنانی، روی ذهنتان سرمایه‌گذاری کنید.

 

بعضی‌ها می‌گویند چرا مشاوره با من گران است؟ من از این افراد می‌پرسم مشاوره با من در مقایسه با چه چیزی گران است؟ آیا شما می‌پرسید چرا پورشه گران است و قیمت آن به‌اندازه پراید نیست؟ آنچه در مشاوره با من به دست می‌آورید، در جای دیگر کسب نمی‌کنید. اگر ناراضی بودید، همه هزینه مشاوره برگردانده می‌شود، پیش مشاوره با من هیچ ریسکی ندارد.

 

یک وصیت و نصیحت به تازه‌عروس‌های عزیز دارم: این روزها آمار ازدواج پایین آمده، یعنی ازدواج کردن سخت شده، ولی متأسفانه آمار طلاق هم بالا رفته، یعنی متأهل ماندن هم دشوار شده است. ما ایرانی‌ها بلد نیستیم چطوری ازدواج را مدیریت کنیم. دوران سنتی گذشته و ما وارد دوران مدرن شده‌ایم. ما به برابری حقوق زن و مرد معتقد هستیم، ولی متأسفانه نمی‌دانیم در عمل چطور قرار است برابری حقوق زن و مرد را در ازدواج اجرا کنیم. من سه محصول مهم برای متأهل‌ها آماده کرده‌ام:

 • زن، مرد، پول
 • زندگی مثل عسل
 • خداحافظ خشم

   

  امیدوارم تک‌تک عروس‌های جدید و قدیم این سه محصول آموزشی ارزشمند را جدی بگیرند. اگر آموزش‌های این سه محصول آموزشی را بکار بگیرید، 99% مشکلات ازدواج شما برطرف خواهد شد. با یک درصد هم می‌توانیم یک‌جوری کنار بیاییم. نه؟

   

  خلاصه می‌کنم:

  خانم‌های مجرد عزیز

 

 • خانم‌های متأهل

 

 

اگر می‌خواهیم جامعه سالمی داشته باشیم، باید خانواده‌های سالمی داشته باشیم. برای حفظ سلامت خانواده‌ها، باید رابطه زن و شوهر خوب باشد. پس حرفهای مرا جدی بگیرید دوستان عزیزم. آرزو می‌کنم، هیچ خانم یا آقای مجردی، به خاطر تنهایی، آه نکشد و هیچ خانواده‌ای از هم نپاشد. همه عاشق باشند و همه صمیمی. این‌طوری می‌توانیم کشورمان را آباد کنیم.

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
entertainment

امروز از صبح پر انرژي بلند شدم و همش داره اتفاقات خوب برام ميافته
يه صبحانه عالي و مشتي!
يه موزيك پرانرژي
رقص و
حالا هم خبرهاي عالي دوستان مجازي ام
من هم با خوندن خبر شادي و خوشبختي تون گريه ام گرفت
اميدوارم ساليان سال در كنار هم خوشبخت و عاقبت بخير باشيد

پاسخ
مریم سیافی

برای همه شما عروس خانم ها و دوستان پر تلاش آرزوی خوشبختی دارم.

پاسخ
zhaleh

تبریک میگم به همه عروس خانمای گلگل

پاسخ
بانوی اسفند

به به عروس خانمهای عزیز
به همه شما عزیزان تبریک می‌گوییم انشاله هر روز تک تک شما لحظات شیرینی را در کنار همسرتان را تجربه کنید.گلگلگلگلگل

پاسخ
bita301

به عروس خانومای ناز و دوست داشتنی لبخند تبریک میگم.
امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشینگلگلگل

پاسخ
برچسب ها :