مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1399/01/10 11:24

خبر خوش 216

 

گیس گلابتون عزیزم خبر خوبی دارم براتون

من تقریبا دو سال و اندی هست که با وبلاگ شما از طریق یکی از دوستان عزیزم آشنا شدم و سعی میکردم تمام مطالبی که به قلم زیبا تون نوشتید رو مطالعه کنم ،کتاب ازدواج مثل اب خوردن و بعد جذابیت فوری و کنترل خشم شما رو خریداری کردم و سعی میکردم که تمرینات رو انجام بدم و وویس ها رو مرتب گوش میدادم ،و افتخار اینو داشتم که در جشن امضای کتابتون که پارسال برگزار کردید هم شرکت کنم و از نزدیک چهره ی مهربون و ارامش بخش شما رو زیارت کنم ،گیسو جانم من در شرایطی بودم که کلی استرس داشتم از اینکه ازدواج نکردم و علی رغم موقعیت خوب و قیافه و تیپ خوبی که داشتم ولی خواستگارهام مطابق میلم نبودن اما بعد از ملاقات با شما در کتابفروشی عزم خودم رو جزم کردم که حداقل از یک سری از هزینه ها بزنم و مجموعه فوق سری رو تهیه کنم و نگاه و انرژی مو نسبت به ازدواج و اقایون مثبت تر کنم تا اینکه با همسرم در یک سفر هوایی اشنا شدم و این اشنایی در 12 دی ماه به جشن عقد من و همسر جان منتهی شد .و الانم در حال تهیه وسایل منزل و کارهای عروسیمون هستیم .گیسو جان چون جزو دنبال کننده های پروپاقرص وبلاگتون هستم و میدیدم که دختران تحصیلکرده مون وقتی موفق میشدن با راهنمایی شما همدمشون رو پیدا کنن و این خبر خوش رو با شما و دوستانشون به اشتراک میزاشتن خواستم منم ادای دین بکنم و از شما و مطالب اموزنده تون قدر دانی بکنم و به دختران سرزمینم بگم که همیشه امیدوار باشید و با اعتماد به نفس و شاد و پر انرژی باشید و به خدا توکل کنید که بهترین ها براتون رقم بخوره.

ارادتمند شما 

از طرف نو عروس 

دوستدار همیشگی شما لیلی

 

 

 

گیس گلابتون: تبریک میگم عروس خانوم. هزار بار تبریک میگم. انشاالله سال های طولانی در کنار همسرتان با شادی و تندرستی زندگی کنید. ممنونم ما را در شادی خود سهیم کردید.

دلم می خواهد زیر این پست پر شود از تبریکات صمیمانه شما. در آستانه سال نو، برای دیگران شادی و سعادت آرزو کنیم تا انشااالله شادی و سعادت نصیب خودمان هم شود. دنیا مثل آینه است، هر چه انجام دهی به خودت باز می گردد.  بفرمایید تبریک خود را برای این عروس نازنین بنویسید.

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

nikbin

تبریک میگم عروس خانم. انشااله خوشبخت و سعادتمند باشید. انشااله روزگار خوش و شیرینی در کنار همسر تون داشته باشید.گلگل

پاسخ
گیس گلابتون

انشااللهگل

پاسخ
برچسب ها :