مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آدم‌های شاد و موفق
1395/10/10 13:11

سال 2107 خوش آمدی!

سال 2107 خوش آمدی!

 

بله... یک سال میلادی دیگر هم آمد و رفت. سال‌ها بقدری سریع می‌گذرند که انگار چشم بهم می‌زنی و یک سال می‌گذرد. کاش می‌شد هفتاد هشتاد بار تند تند پلک بزنم بتوانم پایان قرن 21 را هم ببینم. آگه می‌شد چقدر خوب می‌شد... واااااااای... چقدر دلم می‌خواهد بدانم دنیا در پایان قرن 21 چگونه جایی خواهد شد. می گویند قرن 21، قرن معنویت است و در طول قرن 21، نژاد بشری آنقدر از نظر معنوی پیشرفت خواهد کرد که برای ما قابل درک نیست.

 

می‌توانم این ادعا را قبول کنم. وقتی ما شیوه تفکر اجدادمان در سال‌های اولیه قرن بیستم بررسی می‌کنیم، ناراحت می‌شویم. در قرن بیستم نه تنها علم بسرعت پیشرفت کرد، بلکه درک بالایی از حقوق انسانی بوجود آمد: حقوق کارگران، حقوق کودکان، برابری نژادها، برابری زن و مرد و صدها دستاورد فوق العاده در زمینه حقوق بشر. سطح رفاه و ثروت در همه دنیا بالا رفته است و بیشتر مناطق دنیا در صلح و آرامش زندگی می‌کنند.

 

باشد که قرن 21، دستاوردهایی والایی برای بشریت داشته باشد.

 

تک تک ما می‌توانیم کمک کنیم دنیا جای بهتری برای زندگی شود. می دانید قرار است از کجا آغاز کنیم؟ بله! از خودمان. اگر بخواهید فقط دو محصول آموزشی سایت گیس گلابتون را تهیه کنید، فقط و فقط دو محصول، من این دو را پیشنهاد می‌کنم:

 

 

امیدوارم سال 2017 بهترین سال زندگی شما باشد:)

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

شایسته

سلام گیس گلابتون
نمی دونید چقدر خوشحال میشم وقتی که 8 صبح اسم گیس گلابتون رو بین ایمیلام می بینملبخند
راستی بسته ی سلام آرامش به دستم رسید
دقیقا همون زمانی که میخواستم
از اون قلب قرمز کوچولوی روی بسته خیلی خوشم اومد.
متشکرم از ارسال به موقع و خلاقیتتونگل

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرمگل

پاسخ
sun1763

سلام گیس گلابتون جان من بچه کوچیکی دارم که متاسفانه گذاشتم جمعه شب فایل بهترین سال زندگی رو بخرم و واقعا بهش نیاز داشتم .در شرایط خوبی نبودم.اما الان ساعت 11 شب هستش اومدم تخفیف برداشته شده و در حالیکه نوشته بودی تا جمعه هستش.و من برنامه ریزی کردم که حتما شب جمعه برگردم خونه تا فایل رو بخرم و الان خیلی ناراحتم.کاش میگفتی که جمعه شامل تخفیف نیست.الان نمیشه کاری کرد که من با تخفیف بخرم این پکیج رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان خیلی ناراحتم...نگران

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. من بارها در ایمیل نوشتم. تا ساعت هشت شب جمعه. بعلاوه بهترین سال هنوز هم برای ثبت نام وجود دارد. اگر به آن نیاز دارید چرا ثبت نام نمی کنید؟ فقط به خاطر صد تومان از نیاز خود صرف نظر می کنید؟

پاسخ
saba_9002

سلام گیسوی عزیز
من امروز اقدام به خرید محصول "خداحافظ خشم" کردم اما زمانیکه به مرحله "اتمام خرید و پرداخت" می رسم، صفحه ای که باز می شود، ارور میده و نهایتاً اجازه خرید رو نمیده، خواهش میکنم هر چه سریعتر مشکل رو برطرف کنید. ممنونمقلبماچ

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. من کنترل کردم. هیچ مشکلی وجود ندارد. آیا مرورگر شما آپدیت است؟ آیا سرعت اینترنت شما خوب است؟ اگر مشکل برای شما برطرف نشد، می توانید تلفنی سفارش بدهید.

پاسخ
تبلور خوشبختی

امیدوارم توی سال 2017 کاری رو بدست بیارم که مطابق میلم باشه و ازش لذت ببرملبخند

پاسخ
amitis2017

گیس گلابتون من امشب دارم داستان ها و نوشته هاتون رو میخونم خیلی عالین. فقط نگفته بودید که پسر بلاخره پزشکی قبول شد یا نه؟ الان چی کار می کنه؟

پاسخ
گیس گلابتون

ممنونم. پسر در کنکور قبول نشد. دارد در رشته روانشناسی؛ با پرداخت هزینه، درس می خواند. این رشته با روحیه او سازگار است. انشاالله در زمینه کاری هم موفق خواهد شد.

پاسخ
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه