زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1390/08/20 00:00

گزارش کلاس هدف

کلاس هدف تمام شد. من از بسته آموزشی که ارائه کردم، راضی هستم. چون هر ده نفر شاگرد، خانم های باهوش و مصممی بودند، کلاس با نرمی و آرامش برگزار شد.

ولی...

ولی اذعان می کنم که برنامه ریزی خوبی نداشتم. به من فشار آمد. من به قیمت سلامتی و آرامش خودم، این کلاس را برگزار کردم.

اولین اشکال، محل برگزاری کلاس بود. پنجشنبه ها مطب تعطیل و خالی است. من از یک ماه قبل با سایر مستاجرها صحبت کرده بودم و همگی متفق القول بودند که هیچ کاری آنجا ندارند! ولی این چهار تا پنجشنبه همه آنجا کار داشتند!

من از این رفت و آمد اذیت شدم. بیشتر از نظر روحی ناراحت شدم. زیرا با مردم ایران تکلیف آدم روشن نیست. درخواستی از آنها می کنی، جواب مثبت می دهند و بعد زیر زیرکی نارضایتی خود را نشان می دهند. آنقدر کارشکنی می کنند که خودت از درخواست خودت پشیمان بشوی. کاش ما ایرانی ها، صراحت گفتار را بیاموزیم.

دومین مسئله بین من و همسرم بود. من پیشنهاد کردم که آقای شوشو روز پنجشنبه تنهایی به کوه برود و از فرصت ورزش کردن استفاده کند. به این ترتیب برنامه پنجشنبه هر دو نفر ما پر می شد. جمعه را با هم می توانستیم فیلم نگاه کنیم یا یک برنامه سبک دیگر داشته باشیم. ولی آقای شوشو هر هفته به بهانه از تنهایی به کوه رفتن سرباز زد. در نتیجه پنجشنبه ها کلافه و کسل می شد و اتنظار داشت من مثل آخر هفته های دیگر، پرتوان و پر انرژِی او را تفریحات و خرید و مهمانی رفتن همراهی کنم. من هم از خودم مایه گذاشتم، نتیجه اش بیماری طولانی مدت و شانه درد شدید بود.

به همین دلیل من بیمار شده ام. بد هم نشد. مطمئن شدم که آقای شوشو پرستاری را یاد گرفته است!

خب ... با توجه به این که قرار نیست سایرین خود را تغییر بدهند تا من به آرزوهای خود برسم و خیال هم ندارم که از آرزوی خود دست بشورم، دوباره برنامه ریزی خواهم کرد.

برنامه دقیق کلاس بعدی هنوز معلوم نیست. ولی آنچه حتمی است این است که کلاس در محل دیگری و وسط هفته برگزار خواهد شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
فخری

امیدوارم همیشه خوب خوب باشید و منم بتونم به کلاسهاتون بیام:)

پاسخ
مریم

سلام گیس کلابتون عزیز. من مطمئنم که شما یه راهکار خوب برای برگزاری مجدد کلاس و بصورتی که برای خودت هم بهترین حالت رو داشته باشه،پیدا میکنید. اخه حیفه که ادمهای دیگه نتونن احساسات خوبی رو که ما توی کلاس تجربه کردیم، نداشته باشن:)

پاسخ
اندر احوالات

متاسفم که بعد از دوره شما مریض شدید و اینهمه بهتون فشار اومد ولی راستش شما نذاشتید هیچ کدوم از این سختی ها رو ما متوجه بشیم مهمترین دستاورد کلاس تغییراتیه که داره تو زندگی هامون اتفاق می افته من اصلا باورم نمی شه باید بشینم همه رو براتون بگم مورد خاصی برای تغییر به ذهنم نمی رسه فقط پیشنهاد درست کردن وبلاگ برای اعضا عالی بود وقتی تغییراتمونو توش بنویسیم به هم انرژی می دیم از زحمات شما هم واقعا ممنونم

پاسخ
آیسان*

کاش ما ایرانی ها صراحت گفتار را بیاموزیم......واقعا... ممنون شاد و سرحال باشی گیس گلابتون جان.

پاسخ
فرشته

من هم در کلاس بعدی شرکت می کنم.

پاسخ
12

سلام پیشنهاد می کنم به جا یا در کنار دوره هایی که می گذارید، نشست هایی به صورت تک جلسه داشته باشید که می تونن موضوع خاص داشته باشن یا نباشن. اینطوری افراد بیشتری می تونن شرکت کنن و از این جلسات انرژی بگیرند. موفق باشید.

پاسخ
Marie

This posting knkoced my socks off

پاسخ
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه