اخبار
1396/10/30 06:27

چگونه بین شغل و زندگی تعادل برقرار کنید؟

خانم‌های شاغل عزیز و  دوست‌داشتنی

 

  • آیا همیشه در حال کار کردن هستید، ولی هیچ‌وقت کارها تمام نمی‌شود تا بتوانید نفس راحت بکشید؟

 

  • آیا همیشه باید تعداد زیادی کار را هم‌زمان انجام بدهید؟

 

  • آیا احساس می‌کنید شبیه تردستی هستید که باید هم‌زمان ده تا سیب را روی هوا نگه دارد؟

 

  • آیا فرصت ندارید نیم ساعت کتاب بخوانید، ده دقیقه ناخن‌هایتان را سوهان بکشید، رنگ ریشه‌های موهایتان پنج سانتی‌متری درآمده، صورتتان نیاز به اصلاح دارد، ولی کو فرصت؟ یادتان نیست آخرین باری که کرم ضد آفتاب به صورتتان زدید، کی بود؟

 

  • آیا بین دو سنگ آسیاب گیر افتاده‌اید: شغلتان و خانواده‌تان؟

 

عاشق خانواده‌تان هستید و در عین حال کارتان را هم دوست دارید، ولی در حال حاضر احساس می‌کنید هر دو مثل تخته‌سنگی سنگین دور گردنتان افتاده‌اند و شما را زمین‌گیر کرده‌اند؟ گاهی اوقات فکر می‌کنید بی خیال کار کردن بشوید و در خانه بنشینید. ولی با بی‌پولی چه کار کنید؟ بعلاوه شما شغلتان را دوست دارید. از خود می‌پرسید اگر در خانه بمانم دچار افسردگی و بیهودگی نمی‌شوم؟ برای شغلتان خیلی زحمت کشیده‌اید و حاضر نیستید به این سادگی از آن چشم‌پوشی کنید. اما... گاهی اوقات می‌ترسید مبادا مجبور شوید به سیم آخر بزنید و شغل عزیزتان و درآمد خوبتان را رها کنید.

 

از شما دعوت می‌کنم این فایل ویدیویی را مشاهده کنید:

 

 

دانلود فایل ویدیویی

 

برای دریافت ویدیوهای آموزشی بعدی لطفا آدرس ایمیل خود را در جعبه پایین بنویسید:

 

اولین ایمیلی که دریافت می کنید یک آزمون است، آزمون مدیریت زمان تا متوجه شوید همین الان وضعیت مدیریت زمان شما چگونه است.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
بهار

بله، 99000 ت. ایمیل ها هر روز به دستم رسید ولی فقط درس اول باز شد.از ایمیل 2تا 6 درس ها باز نمیشه، عضو فروشگاه شده ام،اما نمی تونم باعضویت فروشگاه،وارد فروشگاه بشم، بازیابی هم ارور میده وپسوردمو قبول نمی کنه، شاید اشتباه می زنم مطمئن نیستم.

پاسخ
گیس گلابتون

خیر دوست گرامی شما در این درس ثبت نام نکرده اید یعنی هزینه پرداخت نکرده اید و دارید از بخش رایگان مدیریت زمان استفاده می کنید. در واقع شما از اول امسال تا به حال هیچ خریدی از سایت گیس گلابتون نداشته اید. برای حل مشکل تان برای ورود به فروشگاه خواهش می کنم با آدرس ایمیل gisgolabetoon0@gmail.com مکاتبه کنید

پاسخ
بهار

فک کنم اشتباه شد ببخشید

پاسخ