مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

اخبار
1397/09/21 10:37

خبر خوش شما

سلام خانم دکتر عزیزم

امیدوارم خوب و سلامت و دلخوش باشید. خیلی خیلی دلم می خواست که زمان داشتم و یک ایمیل خیلی خوب و مناسب و درخور براتون می نوشتم و ارسال می کردم ولی متاسفانه اصلا زمان قابل توجه برای این قضیه ندارم.

در مرحله اول ازتون بابت ایمیل های زیباتون تشکر و قدردانی می کنم، سعی می کنم تک به تک ایمیل هاتون رو بخونم و البته صادقانه بگویم که بارها اتفاق می افته نمی رسم و لینک رو باز می کنم و اون مقاله یا مطلب رو در لیستم سیو می کنم که بعدا سر صبر بخونم ولی متاسفانه برای بعضی از مطالب هنوز هم فرصت نکردم .

فکر نمی کنم من رو به خاطر داشته باشید من در همایش هدف گذاری 14 مهرماه سال گذشته سرکارعالی شرکت کردم .

اگر خاطرتون باشه بنده همون برنده اولی بودم که یه جلسه مشاوره یک ساعته به صورت حضوری رو در اون کارگاه برنده شدم و در جلسه حضوری در دفتر شما( بومهن) گفتم خدمتتون که من مطمئن بودم که برنده اول هستم.

خیلی زودتر از این ها می خواستم براتون ایمیل بزنم و حتی از اونجایی که خیلی خیلی سرم شلوغ بود پیش خودم بارها فکر کردم که حتی تماس بگیرم و باهاتون تلفنی صحبت کنم که فرصت نکردم و الان دیدم بهتره که یه چند لحظه زمان بذارم و حتی اگر شده یه ایمیل کوتاه بزنم ، این کار رو انجام بدم .

 

من توی لیست هدف گذاری سال گذشته ام مواردی رو بیان کردم که خواستم چند موردش رو بگم خدمتتون :

1 – کاهش وزنم که تقریبا 10 کیلو  تونستم کاهش وزن داشته باشم و البته هنوز هم توی این راه هستم و موارد و موانعی بود که باعث شد این قضیه به تاخیر بیفته ( از جمله از دست دادن مادرم ) ولی همچنان دارم تلاشم رو می کنم .

2 – دریافت ویزای 5 ساله کانادا برای خودم و خانواده کوچیکم که خدا رو شکر انجام شد.

3 - خریدن ماشینی در خور. که البته به خاطر وضعیت وحشتناکی که این یک سال اخیر در رابطه با بازار دلار ایجاد شد و رشد وحشتناک قیمت دلار و به طبع آن قیمت اجناس وارداتی، اون ماشین مورد نظرم هنوز تحقق پیدا نکرده ولی من همچنان در حال تلاش هستم .  

4 – فکر میکنم اگر درست خاطرم باشم وضعیت کارم هم یکی از موارد بود که نسبت به سال گذشته در رابطه با پروژه هایم تا حدودی پر رنگ تر و بیشتر موفقیت بدست آورم ولی البته و صد البته که ابتدای راه هستم .

 

خانم دکتر عزیزم ، من ازتون به نوبه خودم تشکر میکنم 

ممنونم از توجه تون

آخیش احساس می گم یه باری از روی دوشم برداشته شد. چون خیلی دوست داشتم این مطالب رو باهاتون در میان بگذارم .

موفق و پیروز و پایدار باشید.

 

خانم ... (نام محفوظ)

 

گیس گلابتون: بعضی افراد تصور می‌کنند در سایت گیس گلابتون، خبرهای خوش فقط خبر ازدواج است. درحالی‌که شما هر خبر خوشی که داشته باشید: ازدواج، تولد فرزند دلبندتان، شروع کسب‌وکاری جدید، محقق کردن هدف‌ها و آرزوها، می‌توانید اعلام کنید تا در سایت گیس گلابتون ثبت شود.

 

خانم ... (نام محفوظ) در ابتدا درگذشت مادرتان را تسلیت عرض می‌کنم. امیدوارم غم آخر شما باشد و در ادامه به شما تبریک می‌گویم که با اراده‌ای آهنین دارید یکی‌یکی اهداف و آرزوهای خود را محقق می‌کنید. من به شما افتخار می‌کنم و مطمئن هستم آینده‌ای روشن در انتظار شماست.

سپاسگزارم خبرهای خوبتان را با ما سهیم شدید.

دوستان عزیز، امیدوارم همه شما به تک‌تک آرزوهای رنگارنگ خود برسید. به خاطر داشته باشید برای رسیدن به آرزوهایتان باید آستین بالا بزنید و کاری انجام بدهید تا روزی میوه شیرین تلاش‌های خود را بچشید. از موفقیت دیگران شاد شوید و به آن‌ها تبریک بگویید تا انشا الله شما هم به آرزوهای خود برسید. دلم می‌خواهد زیر این پست پر شود از تبریک و آرزوی موفقیت. بفرمایید و شما اولین نفری باشید که تبریک می‌نویسد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

zj

تبریک میگم دوست عزیز . همیشه موفق و شاد باشیلبخند

پاسخ
مریم سیافی

تبریک میگم دوست عزیز. امیدوارم هر روزتون همراه با شادی و موفقیت باشه. روح مادر عزیزتون هم قرین رحمت بی پایان الهی.

پاسخ
bestsh

سلام
خیلی خیلی تبریک میگم دست
هرکدوم از این پیشرفتها هزارن تبریک داره امیدوارم همیشه در زندگی از این خبرهای خوب برای خودتون و امیدواری به ما داشته باشینلبخند

پاسخ
bestsh

سلام
خیلی خیلی تبریک میگم دست
هرکدوم از این پیشرفتها هزارن تبریک داره امیدوارم همیشه در زندگی از این خبرهای خوب برای خودتون و امیدواری به ما داشته باشینلبخند

پاسخ
Hanieh

تبریک میگم دوست عزیز و موفقیت روز افزون براتون ارزو می کنم

پاسخ
آزاده ش

تبریک میگم دوست عزیز..شاد و پیروز باشی همیشه..روح مادر عزیزتون هم آرام و شاد.

پاسخ
برچسب ها :