مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
برای آقایان
1395/03/19 20:20

چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟ - برای آقایان - شماره سه

قرار نیست همه رئیس و مدیر باشند. قرار نیست همه دکتر باشند. قرار نیست همه پولدار باشند. خانمها اشتباه می کنند برای ازدواج کردن، اول به پول و مدرک مرد نگاه می کنند. همانطور که شما مردان اشتباه می کنید و ملاک اول انتخاب تان زیبایی یک خانم است.

 

همه خانمها پس از ازدواج اعتراف می کنند که باید به چیزهایی بسیار بیشتر از پول و مدرک مرد اهمیت می دادند. از این گله و شکایتها بگذریم. این طرز انتخاب به طبیعت درونی مرد و زن برمی گردد و جای زیادی برای ایراد گرفتن وجود ندارد.

اکثر مردان ایرانی، مردانی خوب و نجیب و خانواده دوست هستند. من چند تغییر ساده رفتاری را به شما می آموزم تا جذابیت شما در چشم ​خانمها بسیار بیشتر شود و براحتی بر هر رقیبی پیروز شوید:

 

سر و وضع مرتبی داشته باشید موی بلند و ریش آشفته در نظر بعضی دختران زیباست. ولی برای دختری که قصد ازدواج و سروسامان گرفتن دارد، ظاهر ژولیده مرد، احساس ناامنی ایجاد می کند.

 جدی و متین باشید. دخترها از پسرهای لوس و تنبل و شلخته خوششان نمی آید. اعتماد به نفس کلید جذابیت یک مرد است.

کار راه بینداز باشید. پروژکتور کلاس کار نمی کند، آن را راه بیندازید. کولر اداره خراب است، جلو بروید و بگویید هوای اینجا برای خانمها مناسب نیست و پیگیر شوید تا کولر را سرویس کنند.

 در محل کار بدردبخور باشید. همه رئیس و کارمند بالارتبه نیستند ولی شما می توانید در شغل و منصب خودتان مفید و موثر باشید. دخترها چنین مردانی را می پرستند.

 چشم پاک باشید. ولی بلد باشید که با جنس مقابل حرف بزنید. تته پته نکنید. زنها از طرفی به مرد نجیب احترام می گذارند و مردهای چشم چران و هیز را حقیر می دانند، از طرفی مرد بی دست و پایی که دو تا کلمه را نمی تواند پشت سر هم ادا کند، خوار می شمرند.

 

اگر می خواهید با همسر رویایی خود ازدواج کنید، این چند تغییر را در رفتار خود بوجود بیاورید.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
mary

man umadam ghachaghi khoondam, oon ghesmate kar rah andaz boodano bayad ba tala nevesht, nemidoonin cheghad asar dare roo khanooma :)

پاسخ
Roman

Thanks for your thoguhts. It's helped me a lot.

پاسخ
شیوا

دقیقا اون قسمت کار راه انداختن خیلی موثره. حتی قند تو دل من که خیلی مغرورم و بی تفاوت، آب میکنه

پاسخ
امین

خودمونیما اگر شما نبودی این سایت هم نبود.. اونوقت من این چیزارو از کجا یاد میگرفتم؟؟ ای ول خانم دکتر واقعا مشاور خوبی هستیا..لبخند تشکرات

پاسخ
رها1

سلام خانم دكترعزيز.ممنون ازمطالب زيباتون .ميشه يه كمم براي دختران ساده وبااخلاق اين سرزمين مطالب چگونه خواستگارجذب كردن رويادبدين من واقعانميدونم بااعتقادات وارزشهاي اخلاقي كه بهش معتقدم چگونه دل پسرانيكه بيشتربه ظاهراهميت ميدن روبدست بيارم.ميشه لطفاراهنمايي كنيد.

پاسخ
roozbeh

سلام یک سوالی من اصلا فنی نیستم و درست کردن پرژکتور اصلا ازم بر نمیاد به نظر شما در عوضش چه کاری می تونم بکنم البته بگم از رنگ سر درمیارم و تو لباس خانمها یه چیزهایی بلدم (یک مدت تو لباس فروشی زنانه بودم)

پاسخ
گیس گلابتون

پروژکتور نمی توانید درست کنید، ولی اگر خانم مورد نظر به دستمال کاغذی احتیاج دارد، برای او یک جعبه دستمال کاغذی پیدا کنید. دوست گرامی، اصلا و ابدا در مورد لباس خانم ها نظر ندهید مگر در همان لباس فروشی و محل کارتان.

پاسخ
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه