مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آدم‌های شاد و موفق
1395/12/23 09:27

روز زن مبارک!

امسال (1395) در ماه اسفند دو تا روز زن داشتیم:

هشتم مارچ – هجدهم اسفند- روز جهانی زن

بیست و نهم اسفند، تولد حضرت زهرا (س)

 

مبارکمان باشد!

 

من تصمیم گرفته‌ام نیرو و انرژی‌ام را صرف توانمندسازی خانم‌ها کنم. زیرا باور دارم اگر خانم‌ها توانمند باشند، جامعه توانمند خواهد شد. خانم‌ها، مردان و زنان آینده را بدنیا می‌آورند و پرورش می‌دهند. وقتی خانمی پر از ترس، وحشت، ناکامی و خدای نکرده عقده و حسادت و حسرت باشد، آشکار است که چگونه فرزندانی تربیت خواهد کرد. اگر زنان توانمند باشند، با شادی و موفقیت زندگی خواهند کرد و می‌توانند فرزندانی صالح تربیت کنند.

 

دنیا به زنان توانمند نیاز دارد. زنانی که بدون توجه به شرایط اطرافشان، شاد و پرانرژی هستند. زنانی که دنبال آرزوهای خود می‌روند و فرزندانشان را هم تشویق می‌کنند دنبال عشق و شیفتگی‌شان بروند. زنانی که معنا و هدف زندگی‌شان را می‌دانند و هر روز با شادمانی بیدار می‌شوند. زنانی که می‌دانند هر کاری که انجام می‌دهند، چه گردگیری خانه باشد و چه جراحی مغز، اثری مثبت در جهان می‌گذارد. زنانی که راه بروند یا بنشینند، دراز بکشند یا بدوند، در هر صورت عشق را در جهان گسترش می‌دهند.

 

زنان توانمند، زنانی با اعتماد به نفس و عاشق خودشان هستند، آنها از خود بخوبی مراقبت می‌کنند، از نظر مالی مستقل هستند، به حریم زنان دیگر احترام می‌گذارند، از مردی سوءاستفاده نمی‌کنند و اجازه نمی‌دهند هیچکس از آنها سوءاستفاده کنند. در قرن بیست و یکم، دیگر قرار نیست خانم‌ها بر سر مردان با هم گلاویز شوند. بلکه قرار است همه خانم‌ها دست به دست بدهند، از یکدیگر حمایت کنند و از هر نظر توانمند باشند.

 

البته توانمند شدن خانم‌ها به معنای ضعیف کردن آقایان نیست. زن و مرد، مکمل هم هستند. هر دو نیمه باید توانمند باشند و با عشق و احترام با یکدیگر رفتار کنند. خانم‌های عزیز، اگر الان شکایتی از رفتارهای همسرتان دارید، بدانید که "یک زن" او را به این شکل تربیت کرده است. شما مصمم باشید که پسر (پسران) تان را به نحوی تربیت کنید که به زن احترام بگذارد. شما پسر (پسران) تان را به شکلی بار بیاورید که به برابری زن و مرد معتقد باشد.

 

همواره به خاطر داشته باشیم برابری زن و مرد یعنی برابری حقوق انسانی زن و مرد. برابری زن و مرد یعنی زن و مرد در برابر قانون یکسان باشند و فرصت‌های یکسان داشته باشند. برابری زن و مرد این نیست که ما خانم‌ها به مرد تبدیل شویم، رفتار مردانه و کارهای مردانه انجام بدهیم. به زن بودنمان افتخار کنیم و از زن بودنمان لذت ببریم.

 

اگر دنبال برابری زن و مرد هستیم، فقط شعار ندهیم. رفتارمان هم نشان بدهد جنس دوم نیستیم. اگر فکر می‌کنید به یک مرد، پدر، برادر یا همسر، نیاز دارید که نیازهای مالی شما را برطرف کند، یعنی خود را ناتوان می‌بینید. اگر مدرک پشت مدرک می‌گیرید، ولی نمی‌توانید درآمد کافی کسب کنید، یعنی مسئولیت مراقبت از خود را به عهده نمی‌گیرید. اگر خانمی با مرد متأهل در ارتباط است، یعنی  برابری زن و مرد را باور ندارد، زیرا در عمل نشان می‌دهد قبول دارد مردها حق دارند با دو یا چند زن رابطه داشته باشند. اگر تنها هدف شما ازدواج کردن است و هیچ هدف دیگری در زندگی ندارید، شما خود را حسابی دست کم گرفته‌اید.

 

زن باشید و زن بمانید، ولی توانمند باشید.

 

همه شما به این پنج آموزش نیاز دارید:

 

 • 1-هدفگذاری برای آدم‌های باهوش
 • 2-سلام آرامش!خداحافظ خشم!
 • 3-دوره بهترین سال زندگی
 • 4-شادابی پایدار
 • 5-مدیریت زمان برای خانم‌های پرمشغله

 

 • هدفگذاری برای آدم‌های باهوش

به شما کمک می‌کند برای زندگی‌تان هدف بگذارید و بفهمید از زندگی چه می‌خواهید. بدون هدفگذاری صحیح، کشتی زندگی شما در اقیانوس تاریک زندگی غرق خواهد شد.

 

 • سلام آرامش!خداحافظ خشم!

به شما کمک می‌کند با قدرت و انعطاف با چالش‌های زندگی روبرو شوید. توسری خور نباشید. پرخاشگر و تندخو هم نباشید. توسری خور بودن یعنی نداشتن اعتماد به نفس، پرخاشگری یعنی کم بودن هوش اجتماعی. با آموختن مدیریت خشم، جذاب و توانمند باشید.

 

 

 • دوره بهترین سال زندگی

  دوره آنلاین یک ساله که با 52 تمرین ساده و کاربردی، به شما کمک می‌کند مثبت اندیشی، شیوه همیشگی زندگی شما باشد.

   

 • شادابی پایدار – چگونه همیشه سرحال و شاداب باشید؟ (بزودی عرضه خواهد شد)

  به شما کمک می‌کند زندگی متعادلی داشته باشید. همیشه شاداب و پرانرژی باشید. اگر هدف‌های خوبی داشته باشید و آرزوهای خود را بشناسید، ولی انرژی نداشته باشید دنبال هدف‌هایتان بروید، چه فایده دارد؟ اگر هر روز از شدت کمبود انرژی نتوانید از رختخواب یا روی مبل جلوی تلویزیون بلند شوید، چه حاصلی دارد؟

   

 • مدیریت زمان برای خانم‌های پرمشغله (بزودی عرضه خواهد شد)

به شما کمک می‌کند به بهترین شکل از زمان و عمر خود استفاده کنید. اگر هدف‌های خوبی داشته باشیم، انرژی انجام آن‌ها را هم داشته باشیم، ولی ندانیم چگونه از ساعت به ساعت و دقیقه به دقیقه عمرمان بخوبی استفاده کنیم، دچار سردگمی و تنش زیادی خواهیم شد.

 

می‌خواهید ازدواج کنید؟ می‌خواهید رابطه صمیمانه با همسرتان داشته باشید؟

بسیار هم عالی! اما یادتان باشد "شوهر" فقط بخشی از زندگی ماست. اگر همه زندگی ما در "شوهر" خلاصه شود، دلشکسته و افسرده خواهیم شد. در کنار یافتن همسر خوب و حفظ رابطه عاشقانه با همسر، خود را توانمند کنید. یک زن ضعیف، خوراک همه سوءاستفاده چی هاست. ضعیف نباشید. توانمند باشید.

 

من از اول مهر ماه،  بازسازی فروشگاه سایت گیس گلابتون را آغاز کردم. متاسفانه روند کارهای فنی و اداری فروشگاه فرسایشی شده است. نشد که امسال مثل هرسال با تخفیف‌ها و مسابقه‌ها و جایزه‌ها به استقبال نوروز برویم. به اصطلاح آمدم زیر ابرویش را بردارم، زدم و چشمش را کور کردم! انشاالله وقتی فروشگاه جدید رونمایی شود، خستگی از تن من می‌رود. شما هم حسابی خوشحال خواهید شد.

 

روز زن مبارک! نوروز مبارک! روزگارتان خوش! یک لب داشته باشید و هزار خنده!

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
بهرام

سلام گیس گلابتون عزیز ، فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو رو به شما و خانواده محترمتون تبریک عرض میکنم و آرزو میکنم سال آینده بهترین سال زندگیتون باشه لبخندگل

پاسخ
گیس گلابتون

سپاسگزارم آقای مهندسگل همچنین برای شما و خانواده محترم تان

پاسخ
Firuze

احسنت به شما و هدف والایتان، موفق باشید
گلگلگل

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرملبخند

پاسخ
madam

سلام عزیزدل.
فروشگاه کی راه اندازی میشه؟خواهشا محصول هدفگذاری را باز با تخفیف ارائه بدین.

پاسخ
ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه