مهارت‌های زندگی

مهارت‌های زندگی

برای خانم‌های تحصیل‌کرده

مربی رشد فردی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

راهنما


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
آدم‌های شاد و موفق
1396/11/14 06:25

چرا سرحال و پرانرژی نیستید؟

یکی از بهترین محصولات آموزشی که من در سال 1396 خدمت شما ارائه کردم، شادابی پایدار است. این نظر یکی از دوستان شماست:

 

سلام من این محصول رو همون روزهای اول که در سایت بود خریداری کردم فایل‌ها رو گوش دادم و یادداشت برداری کردم و خلاصه‌اش رو برای همسرم توضیح دادم. خیلی خیلی به این فایل نیاز داشتم و بررسی همه جانبه نیازهای انسان در این فایل رو خیلی پسندیدم. بسیار بسیار کاربردی و در عین حال ساده بود که دسته بندی‌اش فوق العاده بود. ممنونم گیس گلابتون عزیز.

خانم سمیه کریمیان

 

به عبارت دیگر این آموزش هم برای سمیه جون مفید بوده و هم برای همسر گرامی‌شان. البته فرناز جون هم خیلی مفصل در مورد شادابی پایدار نوشته که اگر مایل هستید می‌توانید نوشته ایشان را مطالعه کنید.افراد زیادی شادابی پایدار را تهیه کرده‌اند، ولی نظرشان را ننوشتند. من ممنون می‌شوم نظرات خوبتان را در لینک پایین بنویسید:

 

لینک دیدگاه شما در مورد شادابی پایدار

 

تقریباً همه افرادی که برای لایف کوچینگ به من مراجعه می‌کنند، از کمبود انرژی شکایت دارند. آن‌ها خانم‌های باهوش و مشتاقی هستند که هدف‌های زیبایی دارند، ولی نمی‌توانند انرژی خود را برای رسیدن به هدف‌هایشان حفظ کنند. نمونه‌اش دوستی است که این سؤال را مطرح کرده است. چاره آنها چیست؟ شادابی پایدار! عده‌ای شادابی پایدار را تهیه کرده‌اند و هنوز تمرینات آن را انجام نداده‌اند و عده‌ای هم هنوز با آن آشنا نیستند. به همین دلیل من این فیلم کوتاهی را برای معرفی کامل‌تر شادابی پایدار تهیه کردم. برای مشاهده ویدیو لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید:

 

ویدیوی رایگان در مورد شادابی پایدار

 

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

ورود به سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه