عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
1395/11/02 08:15

چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنید؟

در سایت گیس گلابتون پنج محصول آموزشی برای ازدواج کردن وجود دارد:

 

 

 

  • فایل صوتی «چگونه شوهر دلخواه خود را جذب کنید؟» (پستی و دانلودی)

 

  • چگونه خواستگار خود را بررسی کنید؟ (پستی)

 

دو فایل بالا تحت عنوان همسرگزینی یک و دو

با تخفیف عالی ارائه میشود

 

(آموزش جذابیت فوری برای آقایان، خانمها، مجردها و متاهلها مفید و کاربردی است)

 

هر کدام را که دوست دارید می‌توانید از اینجا انتخاب نمایید.

 

فرهنگ ایرانی به ما تلقین می‌کند خانم در ازدواج منفعل است و باید منتظر شوهر بنشیند. این مطلب صحیح نیست. خانم‌ها می‌توانند در یافتن شوهر دلخواه خود فعالانه فعالیت داشته باشند. البته منظورم این نیست که تور به دست بگیرند و در خیابان‌ها به صید شوهر بپردازند! فوت و فن‌هایی وجود دارد که در این محصولات آموزشی با آنها آشنا می‌شوید.

 

پیشنهاد می‌کنم مادرها در مورد این مسئله مهم و حیاتی به دختران خود کمک کنند، البته به شیوه‌ای که در این محصولات آموزش داده می‌شود.

 

البته مشاوره حضوری، با ایمیل و اسکایپ هم هست که می توانید شرایط آن را اینجا مطالعه بفرمایید.

 

 

در سایت‌های همسریابی به شما اشخاصی را معرفی می‌کنند. در سایت گیس گلابتون چنین خبری نیست. بلکه در اینجا شما در مورد همسریابی آموزش می‌بینید. صرف نظر از این که آیا سایت‌های همسریابی می‌توانند زوج مناسبی برای شما بیابند یا خیر، مسئله مهم این است که بدون آموختن رفتار درست و طرز فکر صحیح در مورد ازدواج، شما موفق نمی‌شوید همسر دلخواه خود را پیدا کنید.

 

فرض کنید جمعی ترتیب می‌دهند از پنجاه خانم مجرد و پنجاه آقای مجرد. همگی شما فرصت دارید با هم صحبت کنید و آشنا شوید. می دانید در پایان این دورهمی چه اتفاقی می افتد؟ بیشتر آقایان از دو سه تا خانم خوششان آمده است و بقیه خانمها دیده نشده‌اند. بیشتر خانمها هم از دو سه تا از آقایان خوششان آمده و متوجه وجود بقیه آقایان نشده‌اند.

 

این مسئله در هر جمعی تکرار می‌شود. چرا دو سه تا خانم می‌توانند توجه بیشتر آقایان را جلب کنند؟ چون این چند خانم می‌دانند چگونه توجه آقایان را جلب کنند.  چرا دو سه تا آقا می‌توانند توجه بیشتر خانم‌ها را جلب کنند؟ چون این چند آقا می‌دانند چگونه توجه خانم‌ها را جلب کنند.  

 

البته همانطور که همه شما می دانید یک راه ساده برای جلب توجه بیشتر آقایان، پوشیدن لباس‌های جلف و داشتن آرایش‌های زننده است. ولی این شیوه جلب توجه، زننده و ناخوشایند است. مطمئنم هیچیک از شما خیال ندارید به این شیوه، شخصیت خود را کوچک کنید. در واقع پوشیدن لباس‌های جلف و داشتن خروار خروار آرایش، آقایان سوءاستفاده چی را جلب می‌کند و شما را در معرض سوءاستفاده و خطر قرار می‌دهد.

 

در سایت گیس گلابتون، شما می‌آموزید چگونه با شخصیت و جذاب باشید. چگونه رفتار کنید که برازنده و مجذوب کننده باشید. چگونه رفتار کنید و چه شیوه فکری داشته باشید که همسر دلخواه خود را جذب کنید.

 

بعضی خانم‌ها خوش شانس هستند. از دوران کودکی برای ازدواج برنامه ریزی شده‌اند. آن‌ها بدون نیاز به این آموزش‌ها قبل از بیست و پنج سالگی ازدواج کرده‌اند. ولی بعضی خانم‌ها در دوران کودکی برای ازدواج نکردن برنامه ریزی شده‌اند! آن‌ها از ازدواج فراری و هراسان هستند. شاید هم می‌خواهند ازدواج کنند، ولی شیوه صحیح رفتار را نمی‌دانند. این پنج آموزش برای شماست که دلتان می‌خواهد ازدواج کنید، ولی نمی‌دانید چگونه و از چه راهی. بفرمایید و از آموزشها استفاده کنید. من منتظر خبرهای خوب شما هستم.

 

 

 

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
Ar.bamdadi@yahoo.com

سلام گیسوی عزیزم من چندبار تمرینات کتاب رو انجام دادم و هربار تا مرحله زنگ زدن خواستگار پیش رفت و دیگه خبری نشد من دیگه باید چیکار کنم واقعا گیج شدم

پاسخ
گیس گلابتون

متشکرم. آیا مقاله را خوانده اید؟ من در مقاله به یازده سوال رایج شما پاسخ داده ام. سوال نهم همین سوال شماست. متشکر میشوم آن را بخوانید.

پاسخ
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه