زندگی من مثل همه مردم، مجموعه‌ای از تلخ و شیرین است، ولی من انتخاب کرده‌ام شیرینی‌های زندگی‌ام را با شما سهیم شوم. هرگز خیال ندارم وانمود کنم هیچ مشکلی در زندگی ندارم و یا هیچ عیبی در رفتار و کردارم نیست. من یک آدم معمولی هستم. اگر بتوانم لحظه‌ای در روز، نور شادی و امید را به قلب شما بتابانم، وظیفه‌ام را در این دنیای زیبا انجام داده‌ام. ریختن چرک آب زندگی بر سر خواننده‌ها، کار ناشایستی است. به نظر من نویسنده‌ای هنرمند است که بتواند امید و شادی را به قلب مردم هدیه کند، وگرنه گله و شکایت از زندگی، کار ساده‌ای است.


برای باز شدن صفحات بصورت همزمان

کلید ctrl   را پایین نگه داشته

سپس روی لینک کلیک کنید!

عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه
دفترچه خاطرات گیس گلابتون
1390/08/20 00:00

چرا غر زدن بیفایده است؟-2

در ابتدای ارتباط، مرد جنتلمن است و بخوبی می داند که با یک زن چگونه باید رفتار کند. در را باز می کند. گل می خرد. زن را را برای صرف غذا به رستوران می برد. با او حرف می زند. برای حرفهای همسرش، شنونده خوبی است. ولی کم کم زن می بیند که مرد تنبل شده است. و برای رابطه  تلاشی نمی کند و اهمیتی قایل نیست. زن غر می زند و نق می زند و به تلاش کردن ادامه می دهد یا حتی تلاش خود را چند برابر می کند و لی مرد همچنان روی کاناپه جلوی تلویزیون خوابیده است.

وقتی زن می بیند مرد هیچ تلاشی برای رابطه نمی کند به اشتباه سعی می کند درباره آن صحبت کند. نتیجه همان می شود که در پست قبل ذکر شد.

بسیاری از ما زنها پس از ازدواج فراموش می کنیم که همسرمان یک مرد بالغ و بزرگ است. او را مثل یک بچه تر و خشک می کنیم. مثل یک بچه او را مورد عتاب و خطاب قرار می دهیم. انتظار داریم مثل یک نوجوان تازه بالغ همه چیز را به ما گزارش دهد. وقتی او به قالب یک کودک بی دست و پا یا یک نوجوان عاصی و پرخاشگر درآمد، تعجب می کنیم که چرا او اینجوری رفتار می کند.

وقتی مردها احساس می کنند شما غر می زنید، بسادگی کر می شوند. و صدای شما را نمی شنوند. سیستم دفاعی مردها این است که غرغر و نق نق را نمی شنوند. چرا؟ چون احساس می کنند دوباره یک نوجوان هستند و مادرشان دارد از آنها ایراد می گیرد. خدا وکیلی شما دوست دارید یک نفر مثل مادرتان دائم دور و بر شما بگردد و مدام از شما ایراد بگیرد و سرتان غر بزند؟!

ادامه دارد...

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
اندر احوالات

خوب اول اونها توجهشون کم می شه که خانمها غرغر رو شروع می کنند چرا توجهشون کم می شه؟

پاسخ
خانمی

نه!

پاسخ
دختر خاك

چه جالب...در نقش يه مادر غرغرو

پاسخ
مداد

با اینکه مجردم اما واقعا استفاده میکنم خانم دکتر این مطلب خوندم ترسیدم اخ حس غر زدن من فک کنم بالا باش!!1

پاسخ
عاطفه

تاییدممنونم خیلی بهم کمک کردین

پاسخ
دوره آموزشی رایگان: ویژه خانمهای مجرد
عضویت در سایت گیس گلابتون
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
ثبت نام در سامانه